Pracovník v sociálních službách - Charitní středisko Michala Magone - 8/2021

Organizace: Charita Ostrava
Místo výkonu: Charitní středisko Michala Magone, Václava Košaře 249/12a, Ostrava-Dubina
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: ihned nebo dle dohody
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Jiří Hořínek
Charita Ostrava Charitní středisko Michala Magone - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež a krizová pomoc vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici:

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Nabízíme:

plný pracovní úvazek
odpovídající platové ohodnocení
zajímavou a smysluplnou práci
zázemí stabilní neziskové organizace
podporu v dalším vzdělávání
Pracovní náplň:

přímá práce a podpora dětí a mladých lidí k aktivnímu přístupu při řešení obtížných situací a práce s lidmi, kteří se ocitli v krizové životní situaci
zajištění provozu střediska
podílení se na zvyšování kvality sociální služby
více informací na stránkách Charity Ostrava v sekci Ohrožené děti a mládež
Požadujeme:

splnění odborné způsobilosti pro výkon pracovníka v sociálních službách dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (středoškolské vzdělání + kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách výhodou)
výborné komunikační schopnosti a psychickou odolnost
znalost standardů kvality sociálních služeb výhodou
znalost práce na PC
motivaci k práci s danou cílovou skupinou
ztotožnění se s filosofií Charity Ostrava, církevním účelovým zařízením, a Etickým kodexem Charity ČR
Místo výkonu práce: Charitní středisko Michala Magone, Václava Košaře 249/12a, Ostrava - Dubina

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kritéria, mohou zaslat v termínu do 1. 8. 2021 přihlášku do výběrového řízení spolu se svým životopisem a motivačním dopisem (max.1/2 A4)

Předpokládaný termín nástupu: ihned dle domluvy

Bližší informace: Jiří Hořínek, vedoucí Charitního střediska Michala Magone, mobil: 732 632 318, www.ostrava.charita.cz

Společnost
Charita Ostrava
Adresa
Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Charita Ostrava, Ivana Tedová
596 787 689