Jsme ryze česká společnost, která již 25 let poskytuje poradenské a personální služby.
Máme v oblasti dotačního poradenství již stovky spokojených klientů.
Naše úspěšnost při získávání dotací je 97%.
Hledáme zkušené kolegy a kolegyně, aby svou metodickou podporou a supervizí pomohli udržet vysokou kvalitu a úspěšnost naší práce i v období 2021 až 2027.

DOTAČNÍ SPECIALISTA (práce výhradně on-line odkudkoli)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • V pozici dotačního metodika a supervisora vést tým spolupracovníků při zpracování žádostí o podporu
  • Metodicky podporovat obchodníky nabízející službu dotačního poradenství (výhradně písemně)
  • Průběžně studovat svěřenou dotační problematiku (specializace na vybranou oblast dotační problematiky)

NABÍZÍME:

  • Příležitost doplňkového příjmu (částečný úvazek, velikost dohodou)
  • Pracovní nezávislost (pracujete on-line odkudkoli s reakční dobou 24 až 48 hodin)
  • Odměnu odpovídající odbornosti (600 Kč/normo-hodina)
  • Flexibilitu zaměření (přidělení oblasti dotační problematiky dohodou)

POŽADUJEME:

  • Preferujeme (není podmínkou) zkušenost s řízením malého projektového týmu
  • Podmínkou je praktická zkušenost s přípravou žádostí o podporu - žádostí o dotaci (min. 10 v jedné oblasti)
  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office, webové aplikace, O 365).

Společnost
OBSLUŽNÁ SPOLEČNOST a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 80 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční poradce, Office Manager, Project Manager, Metodik, Konzultant, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.