Jsme ryze česká společnost, která již 25 let poskytuje poradenské a personální služby.
Máme v oblasti dotačního poradenství již stovky spokojených klientů.
Naše úspěšnost při získávání dotací je 97%.
Hledáme zkušené kolegy a kolegyně, aby svou metodickou podporou a supervizí pomohli udržet vysokou kvalitu a úspěšnost naší práce i v období 2021 až 2027.

KOORDINÁTOR DOTAČNÍHO PORADENSTVÍ (PLZEŇ)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Prezentovat ve svěřené oblasti službu dotačního poradenství (Dotace s jistotou = www.DotaceOK.cz)
  • Podílet se na administraci dotačních projektů našich klientů (ve spolupráci s firemními specialisty).
  • Průběžně studovat problematiku aktuálních dotačních příležitostí.

NABÍZÍME:

  • Příležitost osobního rozvoje (dlouhodobý systém firemního vzdělávání - získáte přehled v oblasti dotací).
  • Pracovní nezávislost (jste tvůrci svého pracovního kalendáře).
  • Práce na částečný úvazek (v roce 2021 částečný úvazek - DPČ, dále po dohodě).
  • Po zapracování možnost dalšího postupu na pozice projektový manažer či metodik.

POŽADUJEME:

  • Preferujeme (není podmínkou) zkušené osoby ve věku 55+ se zkušeností s řízením malého týmu.
  • Výhodou nikoli podmínkou je také zkušenost s B2B.
  • Otevřenost vůči novým výzvám a úkolům, schopnost a ochota učit se nové věci.
  • Samostatnost a proaktivní přístup.
  • Regionální mobilitu.
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office, webové aplikace).

CO VÁS ČEKÁ PO PODPISU DPČ?

  • Od října 2021 do prosince 2021 proběhne série 8 seminářů, kde se seznámíte s dotačními příležitostmi v programovém období 2021 až 2027 a podmínkami vaší práce. Semináře jsou zdarma. Za řádné plnění studijních úkolú je vyplácena odměna 100 Kč/ hodina.
  • Od jara 2022 postupné zapojení do práce na pozici junior pod vedením zkušenějšího kolegy (300 Kč/hodina).

Společnost
OBSLUŽNÁ SPOLEČNOST a.s.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Office Manager, Project Manager, Regionalní obchodní manažer, Konzultant, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.