Tieto je finská společnost poskytující IT, R&D a konzultační služby. V ČR máme téměř 2500 zaměstnanců v Ostravě a Brně, celosvětově na 15000 IT expertů.

Naše brněnská R&D pobočka se zaměřuje na výzkum a vývoj software, především v Javě, na Linuxu. Sáhnout si můžeš i na cutting edge technologie a podílet se na jejich výzkumu, vývoji, integraci či implementaci, ONAP, SDN/NFV, Kubernetes, Docker, OpenStack, OpenDaylight, Open vSwitch, Intel Rack Scale Design, HW-Offloading.

Network Specialista

Co vás čeká

Hledáme kolegu se znalostmi na úrovni Cisco CCNA, aby se připojil k našemu Tier2 týmu a pomohl nám se správou sítí našich zákazníků.

  • péči o síť našich zákazníky
  • změna správy, odstraňování problémů a řešení neočekávaných situací
  • migrační a transformační projekty z hlediska sítí
  • účast a řízení aktivit v rámci jednotlivých projektů
  • úzká spolupráce se zákazníky, partnery a prodejci technologií
  • fungování na směny nebo pouze denní směny, záleží na pracovním zařazení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • znalosti na úrovni Cisco CCNA (nepotřebujeme certifikaci, potřebujeme znalosti)
  • obecně dobrá znalost L2 a L3 konfigurace (VLANy, VRF, routing atd.), VPNky, firewally…
  • komunikativní znalost Anglického jazyka
  • zkušenosti s návrhem síťové infrastruktury založené na pokročilých technologiích a používání různých dodavatelů
  • ochota učit se novým technologiím
  • proaktivní přístup k řešení problémů

Výhodou bude, pokud budete umět

  • CheckPoint
  • Cisco ASA
  • FortiGate
  • Cisco ACI
  • Cisco Wireless
  • BIG-IP F5
  • Cisco Viptela (SD-WAN)
  • Aruba Wireless
  • Cisco Meraki / Prime
  • Juniper
  • Dále: Dell, NSX-T

Co vám můžeme nabídnout

  • v první řadě super kolektiv, fajn managera a skvělou severskou firemní kulturu
  • smlouva na dobu neurčitou
  • home office, flexibilní pracovní doba - work-life balance u nás není jen pojem
  • možnost osobního rozvoje, spolupráce se špičkami ve firmě, se zahraničními kolegy, tréninky a certifikace, práce s nejnovějšími technologiemi
  • Cafeteria benefity – sauna, zaplacení dovolené, nákup vitamínů nebo třeba kurz paraglidingu
  • další interní benefity (týden dovolené navíc, 2 sick days, stravenky přímo do výplaty, penzijní a životní připojištění, životní jubilea, apod.)
  • nápoje a ovoce na pracovišti zdarma
  • fitko v budově zdarma

Společnost
Tieto Czech s.r.o.
Adresa
28. října 3346/91, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, IT Security Specialist, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Tieto Czech s.r.o., Jakub Kokeš