ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově patří mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl.

Koordinátor SW testování

Koordinujte projekty v R&D centru pro tým eMobility, který testuje a analyzuje SW pro řídící jednotky pohonů plně elektro nebo hybridních vozidel, základní ovládání HW pro řízení elektromotoru a bezpečnostní mechanismy na úrovni SW a HW.

Co budete dělat

  • Koordinovat tým v rámci vývoje a automatizace testů, které slouží k ověření funkcí SW pro výkonovou elektroniku
  • Komunikovat s interními zákazníky napříč společností ohledně časového rámce testování, nutných zdrojů apod.
  • Plánovat, monitorovat, koordinovat a reportovat stav testování svěřených projektů
  • Řešit aktualizaci plánu projektů a zdrojů, zajišťovat operativní úpravy v řízení projektu
  • Zajišťovat veškerou relevantní dokumentaci

Co byste měli mít

  • Zkušenost s koordinací projektů ve vývoji či výrobě, znalost testovacího prostředí výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (denní komunikace), znalost německého jazyka výhodou
  • Schopnost prezentovat výsledky práce týmu
  • Logické myšlení, aktivní a zodpovědný přístup, koordinační a komunikační schopnosti

Výhodou bude pokud

  • Máte vzdělání technického směru (elektronika, elektrotechnika, systémy řízení, informační technologie apod.)
  • Znáte automotive/embedded sběrnice, komunikační protokoly, procesorovou a HW techniku

Co u nás získáte

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,
  • Spolupráci na mezinárodních projektech,
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání (3000 Kč/rok),
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
  • Možnost Home Office a 25 dní dovolené,
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,
  • Stravenky (110 Kč/den), benefit program Cafeterie (6000 Kč/rok) a další.

Společnost
ZF Česká republika
Adresa
Univerzitní 1159/53, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, IT konzultant, Project Manager, Tester, C++ vývojář, Produktový manažer, Embedded vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.