Národní ústav pro autismus, z.ú. (NAUTIS)
Nestátní nezisková organizace, která poskytuje širokou nabídku služeb lidem s autismem a lidem kolem nich. NAUTIS je největší specializovanou organizací zabývající se péčí o osoby s autismem v České republice.

Terapeut dětí a dospívajících s autismem

Terapeutické a sociálně rehabilitační středisko Národního ústavu pro autismus, z.ú. (NAUTIS) přijme na 01,0 úvazek terapeuta pro děti a dospívající s autismem.

Náplň práce:

  • skupinové terapie pro děti s PAS
  • individuální terapie dětí s PAS bez poruch intelektu (od 7 let věku)
  • individuální poradenství osobám blízkým
  • spolupráce s dalšími službami NAUTIS

Nabízíme:

  • práci v zavedené organizaci,
  • pestrou, kreativní a smysluplnou práci s lidmi s PAS a jejich rodinami,
  • vstřícný a dynamický kolektiv psychologů a sociálních pracovníků,
  • 5 týdnů dovolené,
  • notebook a mobilní telefon s daty (5 GB, i pro soukromé užití)

Požadujeme:

  • zkušenost s terapeutickou prací s dětmi
  • VŠ vzdělání v oboru psychologie,
  • započatý psychoterapeutický výcvik v některém ze směrů uznávaných ČAP nebo ČPtS (v době nástupu minimálně ve 3. ročníku)
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office),
  • organizační a komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu, odpovědnost, samostatnost, kritické myšlení a sebereflexi

Výhodou:

  • zkušenost s prací s osobami s PAS
  • znalost problematiky PAS
  • jazyková vybavenost (AJ)

Další informace:

  • Místo výkonu práce: Na Truhlářce 24, Praha - Libeň.
  • Kromě CV přiložte i krátký motivační dopis.
  • Nástup: leden 2021.

Společnost
Národní ústav pro autismus, z.ú.
Adresa
Na Truhlářce 2076/24, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 32 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Národní ústav pro autismus, z.ú., Štěpán Hejzlar
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.