Schwan Cosmetics CR, s.r.o. je globální lídr na trhu dřevěné dekorativní kosmetiky s centrálou v Německu, člen nadnárodního holdingu Schwan-STABILO Cosmetics a významný zaměstnavatel Českokrumlovska.

Nyní se můžete stát součástí firmy, která dodává své výrobky nejznámějším kosmetickým značkám na trhu, jako je např. Avon, Chanel, Gucci, L´Oreal....

Designer/ka

pracovní náplň

· příprava a tisk sítotiskových filmů

· kontrola příjmu raznic a jejich výdej do výroby

· tisk etiket a účtování vytištěných etiket v ERP systému NAV

· provádění změn výrobní dokumentace ve výrobě

· logistika etiket

požadujeme

· SŠ vzdělání (grafika, design nebo podobné)

· technická zdatnost, pokročilá práce na PC: pokročilá znalost Corel Draw a MS Office

· pečlivost, smysl pro týmovou práci, zodpovědnost

· práce v jednosměnném provozu s nárazovým zástupem ve dvousměnném provozu

· angličtina na úrovni B2, němčina výhodou

· nástup možný ihned

nabízíme

· pracovní poměr na dobu neurčitou

· čisté pracovní prostředí

· 13. a 14. plat

· 5 týdnů dovolené

· příspěvek na dopravu

· dotované stravování

· příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění

· pravidelné odborné vzdělávání

· možnost profesního růstu

· kafetérii 3 000–12 000 Kč podle odpracovaných let ve firmě

· bohatý bonusový program

Společnost
Schwan Cosmetics CR, s.r.o.
Adresa
Průmyslová 176, Český Krumlov – Domoradice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Designer, Tiskař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Schwan Cosmetics CR, s.r.o., Alena Kratochvílová
+420 380 708 143
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.