Proč k nám?

Jsme světová jednička v poskytování služeb tepelného zpracování!

Tepelné zpracování zahrnuje celou řadu technik a zvláštních procesů, které zlepšují vlastnosti kovových dílů, zvyšují jejich životnost a stávají se tak neoddělitelnou součástí jejich výroby.

Společnost Bodycote HT má v tomto směru jedinečné postavení díky globální síti našich provozů. Díky zkušenostem a znalostem našich zaměstnanců dokáže nabídnout vysoce kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné služby libovolně velkému výrobci z jakéhokoli oboru.

Operátor přípravy výroby - Praha/Hostivice

Pojďte s námi kalit!

Pro jeden z technologicky nejvyspělejších a nejnovějších provozů v Praze-Hostivicích hledáme šikovné kolegy a kolegyně do našeho týmu na pozici operátor přípravy výroby.

Pracovní náplň:

  • Vašimi úkoly budou především příprava a výměna procesních dávek pro naše kalicí a karbonitridační pece a kontrola průběhu procesů a stavu zařízení.

Za plnění těchto úkolů Vám nabízíme mzdu 170 Kč za hodinu a mnohem víc:

  • příplatky za práci v nepřetržitém provozu
  • příplatky za práci o víkendech, svátcích a za noční směny
  • podíly závislé na hospodářském výsledku
  • zajímavou práci v malém kolektivu

Nadstandardní benefity pro Vás i Vaši rodinu:

  • Dovolená až 25 dnů
  • Bonus za odpracovaná léta
  • Příspěvek na stravné ve formě stravenek 100 Kč za směnu
  • Firemní Cafeterie v hodnotě 700 Kč měsíčně
  • Firemní Cafeterie k narozeninám a k významným životním událostem
  • Příspěvek na dopravu 300 Kč měsíčně
  • Odměna za doporučení kolegy až 25 000 Kč
  • Příspěvek na dětskou rekreaci, letní nebo zimní tábory 2 000 Kč na dítě
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti
  • Volno na léčebné účely
  • Multisport karta
  • Oslavy a společné aktivity s kolegy (v závislosti na epidemiologické situaci)

Co požadujeme:

  • Odpovědnost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem – rádi Vás zaškolíme
  • Praxe ve strojírenství vítaná, ale není podmínkou!

Upoutali jsme Vaši pozornost? Tak nám zašlete Váš životopis.

Staňte se součástí našeho týmu a pojďte s námi kalit! Těšíme se na Vás.

Práce je vhodná pouze pro zaměstnance s volným vstupem na český pracovní trh. Ubytování neposkytujeme.

Společnost
Bodycote HT s.r.o.
Adresa
U Dálnice 1384, Hostivice
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 28 500 – 30 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Auto - moto, Dělník, Technik výroby, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.