Společnost Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. se sídlem v Písku, byla založena v roce 2000. Jsme specialisté na precizní lisování a mechanické montáže pro automobilový ale i pro elektrotechnický průmysl. Provádíme i sekundární procesy jako je svařování, nýtování, odmašťování atd.

Technolog zastřikování plastů

Jste zapálený pro svůj obor? Hýříte nápady? Toužíte využít své zkušenosti a znalosti o lisování plastů? Pak jsme pro Vás tím pravým ořechovým! Čtěte dále...

Co vás čeká v Interplexu:

Nabíráme dech po řadě omezení způsobených epidemií Covid 19 a chceme se zaměřit na zlepšení procesu zastřikování plastů. Budete aktivně spolupracovat s výrobou při řešení problémů a vést technické diskuze se zákazníkem. Budete mít na starost nastavení a definování postupů v oblasti technologie lisování/zastřikování plastů. Budete podporou v sériové výrobě a čeká Vás i školení a vzdělávání v oblasti technologie lisování/zastřikování/plastů.

Potřebná znalost:

- technologie zastřikování plastů ( ideálně v automotive)

- znalost zařízeni a periferií určených k lisování a zastřikování plastů

- znalost materiálu pro lisování a zastřikování plastů

- čtení technické dokumentace

- aktivní znalost anglického jazyka

- ochota se vzdělávat

- schopnost pracovat v teamu

- časová flexibilita

Výhodou bude, pokud budete znát:

- znalost CQI-23

Co Vám můžeme nabídnout:

Zajímavou práci u předního světového výrobce produktů s využitím precizního lisování, adekvátní mzdové ohodnocení, kvalitní zaškolení a možnost odborného vzdělávání a dalšího profesního růstu. Ale především nabízíme prostor naší výrobní haly Vašim nápadům! Oporou Vám bude stabilní team v čele s nadřízeným, který naslouchá a je otevřený novinkám, vylepšením a výzvám.

Zaměstnanecké benefity:

- 26 dní dovolené

- měsíční bonusy

- příspěvek na závodní stravování ( kantýna v areálu)

- příspěvek na penzijní a životní připojištění

- možnost jazykového vzdělávání

- firemní akce ( family day, … )

Společnost
Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o.
Adresa
Písek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o., Michaela Mohňanský
777 455 804
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.