Chcete práci, ve které si bez ohledu na krize a pandemie vyděláte stabilní peníze? Dává vám smysl pomáhat lidem ve svém okolí? Chcete mít pod kontrolou vaše peníze a naučit to i klienty?

Potom na pozici PRAVÁ RUKA OBCHODNÍKA hledáme právě vás.

NÁPLŇ PRÁCE:

* Akviziční obchod - Budete samostatně vyhledávat vhodné zákazníky z naší databáze, kteří mají potenciál využít naše služby. Vybavíme Vás zajímavými informacemi, perfektními referencemi i porozuměním situace zákazníků.

* Péče o stávající zákazníky - Máme za sebou desítky/stovky úspěšných projektů a řadu zákazníků, kteří s námi budou rádi dál spolupracovat. Je třeba se jim věnovat a předat informace o dalších možnostech spolupráce a novinkách v oboru.

CO NABÍZÍME:

* To nejdůležitější - možnost prodávat služby v nejvyšší možné kvalitě prověřené řadou zkušeností a referencí - reálné projekty

* Zaškolení a průpravu přímo od zkušených obchodníků

* Příjemný pracovní kolektiv

* Fixní pracovní dobu, v pátek jen do 15h

* Základ 36.000 + motivační složku - provize, odměny

CO OČEKÁVÁME:

* Nadšení a chuť pracovat v oblasti investic a marketingu

* Velkou ochotu učit se a proniknout do detailů naší profese – vše Vás naučíme
* Schopnost porozumět psanému textu a formulovat nabídku

* Dobré komunikační dovednosti a schopnost vysvětlit naše služby

VÝHODOU:

* Předchozí pracovní praxe v oblasti obchodu

Společnost
PTM - Panda Trade Marketing s.r.o.
Adresa
Korunní 810/104, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Pracovník call centra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

PTM - Panda Trade Marketing s.r.o., Iveta Hermanová