Hledám profesionály v oblasti OBRÁBĚNÍ A FRÉZOVÁNÍ, CNC PROGRAMOVÁNÍ, kteří se nebojí výzev a byli by ochotni se relokovat za lukrativní nabídkou do NĚMECKA - KOLÍN NAD RÝNEM.

Mým klientem je společnost, která je součástí koncertu ATLAS COPCO a specializuje se na výrobu VAKUOVÉ TECHNIKY - PUMPY. V Kolíně nad Rýnem cca 820 zaměstnanců a 170 let tradice.

Hledáme:

PROCESS DEVELOPMENT ENGINEERA - pro OBRÁBĚNÍ

CNC PROGRAMÁTORA nebo TECHNOLOGA/PROCESS ENGINEER / INDUSTRIAL ENGINEER - pro FRÉZOVÁNÍ

Co vás čeká

Definování výrobních procesů rotorů či statorů ve spolupráci s výrobními odděleními
Vypracování a vývoj nových koncepcí obrábění nebo frézování a technologií (screening technologie včetně studií proveditelnosti)
Projektové řízení investičních projektů strojů od studie proveditelnosti, výběru dodavatelů a kalkulace investic až po finální přejímku v příslušné oblasti výroby
Nezávislý návrh obráběcích/frézovacích procesů výběrem vhodných řezných nástrojů, nástrojů, měřících zařízení a periferií
Vytváření potřebných CNC programů a nezávislé zavádění programů na CNC stroji
Řízení automatizace a digitalizace ve výrobním prostředí
Aktivní spolupráce na interdisciplinárních projektech vývoje produktů
Optimalizace stávajících výrobních procesů z hlediska nákladů, flexibility, doby propustnosti, samostatnosti, robustnosti a kvality

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vzdělání v oboru výrobní inženýrství nebo všeobecné strojírenství
Zkušenosti s návrhem a implementací efektivních výrobních procesů
Několik let odborné praxe v programování CNC
Povědomí o nákladech, kvalitě, životním prostředí a bezpečnosti
AJ na aktivní komunikativní úrovni, NJ je výhodou - očekává se, že se v ní budete zdokonalovat
Silný v komunikaci a odolný vůči stresu
Ochota neustále se vzdělávat a především se relokovat

Co vám můžeme nabídnout

Velmi atraktivní platové ohodnocení, které je minimálně 2x tak vysoké jako v ČR (upřesním telefonicky)

Podpora s relokací, hrazené ubytování společností až na 6 měsíců

Relokační / Welcome BONUS

Atraktivní pracovní prostředí v rámci concernu ATLAS COPCO - divize VACUUM TECHNIK

Smlouva na dobu neurčitou, veškeré německé zaměstnanecké benefity

Společnost
Bc. Kateřina Barneková
Adresa
Německo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 140 000 – 160 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technolog ve strojírenství, Průmyslový designer, Technik výroby, Technolog výroby, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

B - Recruitment, Kateřina Barneková
731 969 333