Hledáme všeobecné zdravotní sestry

či sestry se specializací v psychiatrii

do Centra duševního zdraví v Klatovech.

Popis pozice: zdravotní sestra

Pracovník bude členem multidisciplinárního týmu Centra duševního zdraví Klatovy a bude poskytovat podporu dospělým lidem s duševním onemocněním na jejich cestě zotavení terénní i ambulantní formou. Jedná se o týmovou práci na plný či částečný úvazek.

Místem výkonu práce: region Klatovy (v Klatovech ambulance), Domažlice a Horšovský Týn.

Profesní požadavky:

- kvalifikace všeobecné zdravotní sestry či sestry se specializací v psychiatrii (tzv. psychiatrická sestra)

- ochota učit se a pracovat v týmu

Výhodou:
Zkušenost v práci s cílovou skupinou, absolvované výcviky a kurzy, pokročilejší užívání počítače, časová flexibilita. Řidičský průkaz B – aktivní řidič.

Nabízíme:
Profesionální, tvůrčí a zodpovědnou práci v přívětivé organizaci, péči o osobní a kvalifikační růst, pravidelnou supervizi. Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Zájemci o uvedené pozice, zašlete prosím strukturovaný životopis a telefon.

Vybraní zájemci budou pozváni k výběrovému pohovoru.

Více o CDZ Klatovy na www.cdz-klatovy.cz

Společnost
Ledovec, z.s.
Adresa
Pod Nemocnicí 789, Klatovy – Klatovy II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Nezisková organizace

Ledovec, z.s., Jana Hanusová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.