TOTAL SERVICE a.s. působí na českém trhu téměř 25 let. Našimi zákazníky jsou středně velké a velké české společnosti, významné nadnárodní korporace i organizace statní správy.
Mnoho let v řadě se nám úspěšně daří získávat nové zákazníky a především zvyšovat objem poskytovaných služeb i obrat firmy.
V současnosti máme více než 120 zaměstnanců, z nichž okolo 80% tvoří technickou divizi, složenou z IT odborníků - techniků, konzultantů a analytiků.
Přestože neustále rosteme, jsme dobře sladěný tým, který přináší skvělé výsledky společnosti a spokojenost zákazníkům. Těší nás společná práce, naše projekty nám pomáhají se dále rozvíjet a vzdělávat a přinášejí neustálé inovace.
Každý z nás je zajímavou osobností s vlastními zájmy, takže se vzájemně obohacujeme a inspirujeme.
Jsme hrdí na to, že stále ještě dokážeme udržet ducha rodinné firmy a lidský přístup uvnitř a neustále se zlepšovat směrem k našim zákazníkům.

SPECIALISTA KYBERBEZPEČNOSTI: Identity and Access Specialist

Do našeho oddělení IT Security, které zajišťuje služby specialistů v oblasti řízení a nastavování bezpečnostních systémů a procesů, implementace bezpečnostních služeb a projektového řízení, hledáme posily implementačního týmu na pozice

SPECIALISTA KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI - IDENTITY AND ACCESS SPECIALIST

Tato pozice je vhodná pro uchazeče, kteří již mají praxi v oblasti kybernetické bezpečnosti a nejméně 1 rok zkušeností v oblasti správy uživatelů, rolí a oprávnění (IDM, IAM).

Co Vám nabízíme na této pozici?

• zázemí stabilní české společnosti s množstvím rozmanitých zákazníků
• zapojení do zajímavých a různorodých projektů našich zákazníků
• možnost dalšího profesního rozvoje - školení, certifikace, nové technologie, možnost neustálého prohlubování specializace
• práce v menším přátelském týmu v rámci oddělení a spoustu skvělých kolegů nejen v rámci technické divize
• příjemné kanceláře v širším centru Prahy
• balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenkový paušál, dovolená navíc, sick-days, zážitkové a sportovní karty, očkování proti chřipce aj.)
• férovou mzdu a za mimořádné výkony mimořádné ohodnocení
• nástup ihned nebo dohodou

Co bude Vaším úkolem?

• instalace a zavádění IDM, IAM a (PAM)
• vytváření metodických postupů a interních standardů v souladu s regulatorními požadavky
• podílení se na definici procesů a řízení přístupových práv uživatelů
• návrhy IDM a IAM řešení na základě konkrétních potřeb zákazníků
• spolupráce na udržování matic oprávnění a rolí uživatelů
• podpora řízení životního cyklu uživatelských identit
• vytváření automatizovaných procesů pro oblast IDM a IAM
• rozvoj a monitoring oblasti IDM a IAM

Jaké schopnosti a znalosti má ideální kandidát/ka?

• SŠ/VŠ, nejlépe technického směru
• výbornou znalost českého jazyka, velmi dobrý písemný projev
• přehled v oblasti kybernetické bezpečnosti, obzvlášť v IDM, IAM, (PAM) - zájem o obor
• zkušenost s procesy a systémy IdM a IAM – zaměření se na návrh řešení pro správu přístupu, návrh pracovních postupů ověřování a autorizace
• zkušenosti s integrací a řešením v oblastí řízení identit a přístupových oprávnění – znalost alespoň jednoho produktu z market leaderů na trhu IDM a IAM
• zkušenosti se skriptovacími jazyka (Python, Bash, Perl, Ruby, PowerShell atd.)
• technickou znalost AJ
• certifikace v oblasti security - výhodou
• řidičský průkaz sk. B - výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu v českém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře. Vámi zaslané podklady zpracujeme a ozveme se Vám co nejdříve.

Společnost
TOTAL SERVICE a.s.
Adresa
U Uranie 954/18, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT analytik, IT konzultant, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel