Jsme domov pro seniory s kapacitou 67 lůžek. Poskytujeme dvě služby a to službu Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem.

Vaším úkolem bude:
· komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče

· práce s dokumentací klienta v IS Cygnus 2

· vedení agendy poukazů ORP, vykazování zdravotních úkonů na ZP

· spolupráce s lékaři

· dohled nad dodržováním dietních opatření u klientů

· komunikace s rodinnými příslušníky klientů

· vedení kolektivu zdravotních sester a pečovatelů, plánování služeb

Kvalifikační předpoklady:

· VOŠ, popř. SŠ s maturitní zkouškou obor všeobecná sestra/praktická sestra

· vhodné i pro absolventy

Jiné požadavky:
· odpovědnost a profesionální přístup k práci

· komunikační a organizační schopnosti

· přirozená autorita, schopnost řešit konflikty

· trestní bezúhonnost

· schopnost empatie a laskavý přístup ke klientům

Nabízíme:

· spolupráci na HPP

· fyzicky nenáročnou práci v jednosměnném provozu, 40 hod/týden, Po-Pá

·možnost pronájmu služebního bytu za zvýhodněnou cenu

· trvalý pracovní poměr ve stabilním zařízení

· obědy zdarma

· po zkušební době náborový příspěvek 10.000,- Kč

· datum nástupu 01.10.2021

Zaujali jsme Vás? Zašlete strukturovaný životopis, nebo nás kontaktujte na níže uvedeném telefonním čísle. Domluvíme si osobní setkání v našem zařízení, kde Vám rádi vše ukážeme a vysvětlíme. Klidně i nezávazně.

Kontaktní osoba: Mgr. Branislav Macko

Společnost
PRÁVO NA ŽIVOT z.s.
Adresa
Šámalova 1477/60, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Vrchní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

PRÁVO NA ŽIVOT, Branislav Macko
775 195 757
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.