Publicis Groupe je nejstarší a dnes třetí největší komunikační skupinou na světě. Centrálu společnosti najdete na pařížské Champs-Élysée a jejích 84 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích celého světa. Česká Publicis Groupe je pilotní a průkopnickou zemí. Francouzskou tradici a eleganci okořeňuje svým startupovým a inovativním přístupem. Jak se to projevuje v přístupu ke klientům? Publicis Groupe pro ně staví klientské týmy na míru a kombinuje v nich know-how svých 3 businessových pilířů: mediální strategie (Publicis Media), komunikace a kreativy (Saatchi&Saatchi, Leo Burnett, MSL) a dat a technologií (Kindred.). Naše datově-technologická divize má v rámci sítě Publicis Groupe statut regionálního Center of Excellence, což do pražské pobočky přináší ty nejzajímavější projekty a zvučné značky z celého světa. Publicis Groupe pokrývá celé spektrum marketingových činností od komplexní mediální či brandové strategie, online i offline marketingu, analýz a výzkumu, ekonometrie, kreativních reklam, PR, eventů až po vývoj CRM systémů.

JavaScript (React) Web Developer pro Kindred.

Jsme KINDRED.

Jsme centrum pro data a technologie a součástí Publicis Groupe v Praze.

Jsme zde, abychom zlepšili business výkonnost našich klientů prostřednictvím využití zákaznických dat, vývoje softwaru a jejich ideální kombinací pro skutečnou digitální transformaci. Jsme tým lidí zapálených do digitálních trendů a inovací, jež ve světě marketingových technologií kombinuje agilní pohled technologické společnosti se strategickým přístupem k business poradenství.

Máš zkušenosti s vývojem webového front-endu a chceš se v tom dál zlepšovat? Přidej se do našeho týmu vývojářů (8x developer + 2x lead), který za svou práci sbírá ocenění v Česku i zahraničí. V Kindred. milujeme, co děláme. Tvoříme a spolupracujeme s českými i zahraničními klienty jako je Cisco, Renault, Orange, Pernod Ricard a spoustu dalších. Tým vede Aleš, se kterým se potkáš u pohovoru.

Jsi náš člověk?

 • Znáš a máš za sebou projekty v Reactu nebo Vue.js nebo Angularu
 • Máš znalosti webových technologií (REST API, HTML5)
 • Tykáš si s CSS3 (animace, flexbox)
 • Už jsi pracoval s CSS preprocesory (SCSS/LESS) a šablonami
 • S přehledem ovládáš ES6+
 • Ideálně jsi se aspoň trochu potkal backendem (.net, python, next.js, node.js)
 • Umíš komunikovat v angličtině (máme cizince v týmu, ale není potřeba si s nimi vykládat sáhodlouhé příběhy, stačí se dorozumět)
 • Chceš vyvíjet skvělé globální weby, na které budeš moct být hrdý;)


Co tě u nás čeká?

 • Skvělý tým profíků, kteří se rádi podělí o své know-how a otevřené přátelské a mezinárodní prostředí bez složité hierarchie, ve kterém můžeš ukázat, co v tobě je a prosadit si cokoliv budeš chtít. Přístup k vedení firmy a týmu budeš mít prakticky každý den.
 • Vzdělávání ve skupině, v týmu & certifikace a rozvoj podle potřeby. Naučíš se toho spoustu o datech, online marketingu a mezinárodní spolupráci.
 • Dostaneš se k technologickým nástrojům, které využívají pouze ti největší světoví hráči. A jen málo lidí u nás v nich umí pracovat.
 • Volnost v práci s trendy & nápady. Máme rádi lidi, co chtějí inovovat!
 • Kindred Office, plný skvělých lidí, psů, jídla a všeho, co potřebuješ k práci a šťastnému životu v práci i mimo.
 • Možnost Home Office a dalších flexibilit. Plus 5 týdnů dovolené, sick days a další benefity
 • Práce na HPP /IČO (dle preference).

Proč s námi?

Věříme, že budoucnost marketingu je v kreativním propojování dat a technologií. Na podzim 2018 jsme se přidružili k celosvětovému top hráči, Publicis Groupe, se kterým jsme se s vervou pustili do mezinárodních projektů a globálních klientů. A je to velká sranda, takže jestli tě láká posouvání laťky a s radostí přispěješ svým dílem, tak jsi naše krevní skupina!

Vybudovali jsme tech hub pro celý region, ve kterém Publicis Groupe působí, což je více než 20 zemí světa!

Tak co, zní to dobře?

Napiš nám, připoj svoje CV nebo LinkedIn a osobně řekneme rádi víc.:-)


Těšíme se,


Lukáš & Tým KINDRED.


Informace o pozici

Společnost
Publicis Groupe
Adresa
Boudníkova 2514/5, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, JavaScript vývojář, Node.js vývojář, React vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


KINDRED. / Publicis Groupe, Lukáš Dočkal