K srdci klíč, o.p.s. poskytuje sociální služby v Ústeckém kraji (domy na půl cesty, noclehárny, denní centrum, azylové domy, ubytovny) a v Praze (azylový dům, denní centrum, mobilní strava). Služby jsou především pro lidi bez domova. Jejím cílem je podpora osobám v tíživé sociální situaci v začlenění se zpět do společnosti. Občanské sdružení bylo založeno v roce 2005, v roce 2014 se sdružení transformovalo na obecně prospěšnou společnost. Aktuálně nabízíme možnost ubytování, poradenství a pomoc při aktivním řešení krizové situace.

Sociální pracovník v Azylovém domě pro muže v Praze

Co vás čeká

Sociální práce s muži v tíživé sociální situaci spojené se ztrátou bydlení, nezaměstnaností, dluhy, pomoc při celkové stabilizaci uživatelů služby. Sociální pracovník má na starosti několik klientů, jejichž "případy" vede. To zahrnuje sestavení individuálního plánu a jeho pravidelné revize spolu s uživateli, pravidelné konzultace (řešení zdravotního stavu, finanční situace, dokladů, následného bydlení, práce, závislostí, rodinných vazeb apod.), administrativa s tím spojená (vedení dokumentace klientů, výkaznictví apod.), doprovod klientů (úřady, zdravotnická zařízení apod.), komunikace s návaznými institucemi a subjekty (úřady, lékaři, sociální služby, kurátoři apod.)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Vzdělání - sociální pracovník (dle zák. 108/2006 Sb.)

- Trestní bezúhonnost

- Výborné komunikační dovednosti

- Osobní předpoklady pro práci s lidmi bez přístřeší

- Absenci negativních předsudků k cílové skupině

- Ochotu učit se novým věcem

- Aktivní přístup k dalšímu vzdělávání a supervizi

- Znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)

- Schopnost pracovat samostatně

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti s prací v oboru výhodou, organizační schopnosti, ŘP sk. B výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

Pracovní uplatnění v dynamicky se rozvíjející společnosti, která řeší problematiku osob bez přístřeší komplexně, prostor pro vlastní iniciativu a kreativitu. Práci v přátelském kolektivu, v bezpečném a příjemném pracovním prostředí. Vlastní kancelář, pracovní PC a mobil, možnost volby pracovní doby, 25 dní dovolené.
Podpora v dalším vzdělávání a rozvoji pracovníka.

Nástup do pracovního poměru ihned.

Společnost
K srdci klíč, o.p.s.
Adresa
Antonína Čermáka 85/4, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 30 000 – 32 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

K srdci klíč, o.p.s., Lenka Mlejnková
775 731 725
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.