Společnost Simply You Pharmaceuticals, a.s., jedna z nejvýznamnějších farmaceutických společností na trhu a současně výrobce i distributor kvalitních doplňků stravy a kosmetiky, která má v portfoliu značky jako Priessnitz, Dr. Weiss, Ocutein, Swiss, Imunit, Cannaderm, Vlasové hnojivo, Hemostop, DIAMizin Gurmar a další, chce posílit svou pozici jednoho z lídrů na českém trhu a hledá na dlouhodobou celoroční spolupráci kandidátku/kandidáta na pozici:

Promotérka/promotér s aktivním prodejem

Nabízíme:

- samostatnou práci se známými produkty (doplňky stravy, farmakosmetika)
- příjemné pracovní prostředí (lékárny, zdravé výživy)
- dlouhodobou celoroční spolupráci (promoakce se konají každý den, během celého roku)
- vlastní výběr pracovních dnů

Pracovní náplň:

- oslovování zákazníků v lékárnách a zdravých výživách
- prezentace produktů zákazníkům za účelem jejich prodeje
- realizace ochutnávek a vyzkoušení produktů (vůně, konzistence apod.)

Požadujeme:

- příjemné vystupování
- spolehlivost
- komunikativnost
- výborné prezentační schopnosti
- spolupráci na min. 15 pracovních dnů v měsíci
- ŘP skup. B
- vlastní auto k možnosti přepravy v rámci svěřeného regionu (kilometry jsou propláceny)

Forma spolupráce:

Živnostenský list

Termín nástupu:

Ihned nebo dohodou

Místo pracoviště dle bydliště - kraje:

Plzeňský, Středočeský, Jihočeský, Ústecký, Olomoucký

Kontakt:

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis s aktuální fotografií.

Společnost
Simply You Pharmaceuticals a.s.
Adresa
Jihočeský kraj
Olomoucký kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Simply You Pharmaceuticals a.s., Veronika Cikánková