G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá kolegy níže specifikované pozice pro společnosti patřící do skupiny G4S působící na českém trhu.
G4S je významnou společností s vedoucím postavením na trhu bezpečnostních služeb.
Byla založena v říjnu roku 1990 v Praze a je součástí nadnárodního holdingu Group 4 Securicor operujícího ve většině zemí světa.

Bezpečnostní Pracovník / Strážný - Invalidní důchodce PRAHA

Pro pracoviště v Praze 4, Praha 9, Praha 5 hledáme vhodné uchazeče na pozici BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK / STRÁŽNÝ

pouze pro osoby se zdravotním omezením a invalidním důchodem

Náplň Vaší práce:

  • kontrola příchodů a odchodů pracovníků a návštěv
  • kontrola příjezdů a odjezdů všech vozidel z objektu
  • ochrana a střežení objektu a zařízení zákazníka
  • obsluha turniketu a závor dle místních podmínek
  • kontrola neporušenosti oplocení areálu
  • nepřetržitý provoz (12 hod. směny)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • dlouhodobou spolupráci
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pravidelný měsíční příjem
  • stravenky
  • nástup možný IHNED

Požadujeme:

  • komunikativnost
  • flexibilita
  • trestní bezúhonnost
  • profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný" výhodou (možnost získat přes G4S)

POUZE PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ A INVALIDNÍM DUCHODEM

Máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám aktuální strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt:

Ing. Ivana Slavíková mobil: +420 724 793 669

Společnost
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Adresa
Vyskočilova 1422/1a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Pracovník ostrahy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Ivana Slavíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.