Značka PBS je díky své více než 200leté tradici jednou z nejdéle působících strojírenských značek na světě. Vyrábí turbínová zařízení pro letectví, energetiku či dopravní průmysl. Dodává parní a expanzní průmyslové turbíny. Řadí se rovněž k předním evropským dodavatelům přesných odlitků ze superslitin na bázi niklu a kobaltu. Hlavním oborem je však letecký průmysl. Více než 50 let vyrábí pomocné energetické jednotky a klimatizační systémy pro různé typy letounů a helikoptér. V posledních 20 letech rozšířila své produkty o turbínové pohonné jednotky především pro bezpilotní letouny. V tuto chvíli obsazujeme pozici

KONSTRUKTÉR LETECKÝCH MOTORŮ

Náplň práce:

  • Konstrukční návrhy nových výrobků – výpočty, technické podmínky, řízení zkoušek a vyhodnocování
  • Zavádění vývojových výrobků z hlediska technické dokumentace do sériové výroby (výkresy, kusovníky, technické podmínky, programy zkoušek, konstrukční předpisy, atd.)
  • Implementace vývojových výrobků do sériové výroby (výkresy, kusovníky, technické podmínky, programy zkoušek, konstrukční předpisy, atd.)
  • Spolupráce při řešení závad – konstrukční opatření, spolupráce při zpracování opravárenské dokumentace, vyhodnocení zkoušky výrobků u odběratelů
  • Samostatné vydávání zakázky do výroby, operativní řešení vzniklých problémů v procesu výroby týkající se konstrukce, spolupráce při rozhodování o použitelnosti neshodných výrobků a dílů s odchylkou, stanovení způsobu opravy

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání a praxe v oboru letectví podmínkou
  • Znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího podmínkou, znalost AJ na úrovni min. B2
  • Znalost CAD, MS Office

Nabízíme:

  • Pololetní a roční odměna
  • Kvartální odměna za plně odpracovaný fond pracovní doby (2 000 Kč/kvartál)
  • Prémie za vysoký pracovní výkon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 23 dnů dovolené
  • Pracovní doba 7,5 hod. denně
  • Dotované závodní stravování (výběr ze 7 obědů, ceny od 30 Kč)
  • Sleva na pohonné hmoty
  • Příspěvek za doporučení zaměstnance (15 tis. Kč až 40 tis. Kč)
  • Odborné a jazykové vzdělávání

Pro více obsazovaných pozic sledujte naše webové stránky: https://www.pbs.cz/cz/kariera

Společnost
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Adresa
Krakovská 583/9, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Projektant, Strojní inženýr, Průmyslový designer, Konstruktér, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., Simona Ševčíková