Uniwise (www.uniwise.cz) se specializuje na dodávku řešení pro finanční plánování a reporting. Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří společnosti O2 (www.o2.cz), CPI property group (www.cpipg.com) a Vetrotech Worldwide (www.vetrotech.ch).
Dodáváme konzultačně softwerové řešení pro podporu procesu tvorby podnikového plánu, hodnocení odchylek a modelování dopadu. MIS, Business Intelligence a datové sklady.

IT specialista (SQL/.NET) s příležitosti odborného růstu

Podporujeme profesní osobní rozvoj
na nejmodernějších technologiích Microsoft,
včetně Cloud technologií.

  • Zajímavé projekty pro nadnárodní zákazníky
  • Řešení založená na nejmodernějších technologiích
  • MS SQL server 2019 (SSAS, SSRS, SSIS, MDS)
  • Microsoft Power BI
  • Microsoft Azure
  • Microsoft 365
  • Školení a certifikace
  • Malý tým, home-office

Uniwise s.r.o., firma s více než 10letou tradicí přijme do svých řad nového kolegu na pozici

Programátor (SQL, .NET)

Náplň práce

  • Realizace projektů pro podnikové plánování
  • Datové sklady, manažerské systémy
  • Používané technologie jsou Microsoft SQL server, .NET, Microsoft Analysis Services (OLAP), Excel, Azure, Power BI

Požadujeme

  • Znalost SQL jazyka nebo programování .NET
  • Praxi na podobné pozici

Výhodou je

  • Chuť se vzdělávat a odborně růst
  • Znalost technologií Microsoft SQL server
  • Zkušeností z Business intelligence projektů (reporting)
  • MDX, DAX
  • Znalost programování v .NET
  • Znalost podnikového finančnictví
  • Bydliště v Ostravě a okolí
  • Znalost angličtiny

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy, umíme ocenit přínos Vaší práce i zkušeností
  • Profesní růst (CV obohacené zajímavými projekty)
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Osobní přístup a otevřená hra
  • Podporujeme vlastní iniciativu a invenci
  • Partnerský vztah založený na neoficiální a nebyrokratické komunikaci a důvěře
  • Pružná pracovní doba

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Společnost
Uniwise s.r.o.
Adresa
Vratimovská 624/11, Ostrava – Kunčičky
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor, Databázový specialista, .NET vývojář, DevOps vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.