Společnost Optaglio hledá akční mladé talenty pro rozšíření svého týmu. Jsme na trhu déle než 25let. Hlavní činností je výzkum, vývoj a inovace v oblasti holografického zabezpečení dokumentů a s tím spojená výroba.

Hledáme kolegy, kteří mají technické vzdělání a logické myšlení, se zájmem o high-tech výrobu.

Můžete se u nás zabývat chemickými procesy, technologiemi lepidel, barev a ředidel nebo galvanikou.
Můžete se u nás zabývat strojařskými věcmi týkajícími se výrobních zařízení jako jsou rotační stroje, speciální lisy, řezací a archovací stroje, nebo speciální vakuové a tiskové stroje.
Můžete se u nás realizovat v nastavování lepších technologických postupů a procesů, cestovat po konferencích a zjišťovat nové trendy, které u nás můžete uplatnit nebo vytvářet uplně nové technologie.

To vše za předpokladu, že prokážete technickou zdatnost a schopnost pochopit fyzikální a mechanické principy využívané při výrobě hologramů.

Pokud Vás vybereme, dostanete možnost pracovat v krásném přírodním prostředí, vést neobvyklé projekty a pracovat s lidmi, kteří si na nic nehrají, ale vše říkají tak, jak to skutečně je.

Máte-li zájem, pošlete svůj životopis. K němu ale pošlete i povídání o Vaší představě vykonávané práce, jaké jsou Vaše znalosti a schopnosti a vůbec všechno co Vás napadne, že bychom měli vědět, než Vás pozveme na pohovor.

Těšíme se na setkání.


Informace o pozici

Společnost
OPTAGLIO a.s.
Adresa
Lochovice – Obora
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Chemický průmysl, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Chemik, Laborant, Project Manager, Technik v chemickém průmyslu, Technolog v chemickém průmyslu, Chemický inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.


Optaglio a.s., Ondřej Fedorčák
724 026 774