Posláním služby Sociální rehabilitace je přispět ke zkvalitnění života a podpořit sociální začlenění osob ve věku 18 až 64 let nacházející se v nepříznivé sociální situaci, ohrožené sociálním vyloučením, nebo již sociálně vyloučené a bez přístřeší.

Náplň práce:

  • zajištění činnosti služby po stránce odborné, provozní i administrativní,
  • zhotovování žádostí o dotace a závěrečných zpráv o činnosti sociální služby, vyhledávání dotačních a sponzorských příležitostí,
  • přímá práce s uživateli služby, vedení dokumentace uživatelů služby,
  • zpracování statistik pro výkaznictví, aktualizace a tvorba metodik a standardů odborné způsobilosti,
  • spolupráce s dalšími sociálními službami, komunikace s úřady,
  • vedení malého týmu zaměstnanců,
  • propagace služby na veřejnosti a v návazných službách.

Požadavky:

  • VŠ – sociální práce dle požadavků zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách,
  • znalost zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách ve znění pozdějších předpisů,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • schopnost týmové i samostatné práce,
  • zodpovědnost, kreativita, otevřenost, upřímnost, lidskost,
  • výborná znalost práce na PC,
  • trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
  • praxe ve vedoucí pozici minimálně 2 roky,
  • ŘP skup. B – aktivní řidič,
  • respekt vůči hodnotám, ve kterých je ukotvena práce Střediska křesťanské pomoci Plzeň.

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu určitou s předpokládaným prodloužením,
  • HPP 40 hodin týdně, jednosměnný provoz,
  • 4 týdny dovolené, 5 dní sickday,
  • zkušenosti a pravidelnou supervizi,
  • zázemí stabilní neziskové organizace.

Nástup: ideálně od září 2021

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (https://www.jobs.cz/poradna/personalistka-takhle-piste-motivacni-dopis/) zasílejte do 15. 8. 2021. Děkujeme.

Společnost
Středisko křesťanské pomoci Plzeň
Adresa
Božkovská 511/20, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 31 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.