TRILUX Česká republika s.r.o. v současné době rozšiřuje stávající technický tým a hledá zkušeného kolegu na pozici:

Světelný technik/Lighting designer

Náplň práce:

  • Konzultace v oblasti osvětlení
  • Provádění výpočtů osvětlení
  • Zpracování světelně technických studií
  • Hledání vhodného řešení osvětlení
  • Výkresové dokumentace
  • Vytváření podkladů pro tvorbu cenových nabídek

Pracovní požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Nebo praxe v oboru světlené techniky
  • Znalost výpočetního programu Dialux/Relux
  • Znalost práce s programem AutoCAD
  • Komunikativní znalost AJ, znalost NJ výhodou
  • Komunikační a analytické schopnosti, týmový duch
  • Výbornou uživatelskou práci na PC, MS Excel
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zázemí silné a perspektivní mezinárodní společnosti
  • Příjemný kolektiv a přátelskou atmosféru
  • Finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a dosaženým cílům, prémiové hodnocení
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, atd.)
  • Nástup možný co nejdříve

Lokace:

TRILUX Česká republika s.r.o., Walterovo náměstí 329/3, 158 00 Praha 5 – Jinonice

Společnost
TRILUX Česká republika s.r.o.
Adresa
Walterovo náměstí 329/3, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Kultura, umění a tvůrčí práce, Prodej a obchod, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Elektro projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Eva, Eva Ctiborova
+420 702 151 743
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.