Společnost Asseco CEIT, která je dlouhodobě na trhu v oblasti průmyslové automatizace - vývoj a implementace vlastních AGV systémů (automaticky naváděný bezobslužný logistický tahač).

Specialista servisního zařízení AGV -nástupní bonus 25.000,-

Hledáme do svého servisního týmu nové posily a pokud si odpovíte na všechny otázky ANO, tak je tato nabídka právě pro Vás.

Hledáte práci, ve které budete moci uplatnit své ambice v oblasti technologie, robotizace, elektrotechniky a průmyslové automatizace?

Jste absolvent? Vůbec nevadí, naopak. Spoustu kolegů v týmu jsme si zaškolili tak, že jsou nyní nepostradatelnou součástí našeho týmu.

Chcete pracovat ve stabilní firmě, která je nedílnou součástí na trhu technických inovací a nové výzvy jsou vaším koníčkem?

Pracujete rádi s kvalitním nářadím a nejmodernějšími technologiemi?

Požadujeme:

Hledáme zručné uchazeče, kteří se budou po proškolení podílet na opravě autonomních robotických zařízení (tahače, vysokozdvižné vozíky, periferie, ovladače) v servisní dílně firmy Asseco CEIT CZ ve Škoda Auto Mladá Boleslav.

Základní znalost mechaniky, hydrauliky.

Vzdělání:

  • Středoškolské s maturitou v elektrotechnickém oboru, vyučen v oboru elektro - nejlépe slaboproud

Technické zaměření:

  • Strojírenství, autoelektrikář, elektrotechnik

Jazykové znalosti:

  • Angličtina – alespoň úroveň A1

Počítačové znalosti - uživatel:

  • Microsoft Excel - uživatelská znalost
  • Microsoft Word - uživatelská znalost
  • MS Windows - uživatelská znalost

Řidičský průkaz B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Odborná způsobilost - samostatný elektrotechnik
  • Ochota vzdělávat se
  • Výborný zdravotní stav
  • Bezúhonnost (čistý výpis z RT)
  • Schopnost číst technickou dokumentaci (elektro schéma)
  • Ochota pracovat přesčas na směnný provoz a profesně se zdokonalovat, svědomitost, flexibilita
  • Týmový hráč nejen v rámci oddělení, ale i napříč celou organizací

Nabízíme:

  • Perspektivní práci na HPP
  • Za dobře odvedenou práci spravedlivé ohodnocení, které máte vždy včas na účtu, motivující odměny, zajímavá a perspektivní práce, šance pro čerstvé absolventy

Benefity:

  • Plně hrazené stravenky (108,-)
  • Specializované školení
  • Jazykové kurzy (Aj)
  • Placené přesčasy
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • Skvělá praxe
  • Zahraniční pracovní cesty
  • OKR - systém ohodnocení (cíle si nastavím sám)
  • Voda a káva/čaj na pracovišti zdarma
  • Nástupní bonus 15 000,- po zkušební době a dalších 10 000,- po roce při prodloužení smlouvy

Náplň práce:

  • Servis a opravy automatizovaných logistických zařízení
  • Implementace a zprovoznění zařízení u zákazníka
  • Řešení provozních problémů a odstraňování závad
  • Pravidelné údržby zařízení a vypsání protokolů o údržbě
  • Spolupráce se smluvními partnery při odstraňování vzniklých závad
  • Podílení se na vývoji nových technologických zařízení
  • Práce ve třísměnném provozu v závodě Škoda Auto Mladá Boleslav, Kvasiny

Společnost
Asseco CEIT CZ, s.r.o.
Adresa
Štechova 165/7, Mladá Boleslav – Mladá Boleslav II
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 37 500 – 43 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Elektromechanik, Technik ve strojírenství, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.