Jsme zavedenou společností v segmentu offline médií. Naší hlavní doménou je venkovní reklama, komunikace v rádiích a tisku. Provozujeme největší reklamní plochy a poskytujeme klientům profesionální servis v rámci strategií, plánování a nákupu reklamního prostoru. Jsme malý, ale sehraný tým profesionálů, spolupracujeme s předními zadavateli a konkurujeme největším společnostem.

Místo pracoviště je na Praze 6, přímo na zastávce MHD.

Více informací na našich stránkách www.famedia.cz.

Asistent/ka jednatele společnosti

Náplň práce:

Jedná se o rozmanitou pracovní náplň, která zahrnuje klasickou administrativní práci, řešení různorodých úkolů zadaných jednatelem společnosti a také komunikaci s vybranými klienty. Práce je vhodná také pro absolventy s praxí.

Co požadujeme:

Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a logické myšlení. Komunikaci na úrovni a příjemné vystupovaní.

Řidičský průkaz sk. B (manuál) je podmínkou.

Znalost práce s počítačem, Excel, Word a práce se sdílenými dokumenty (Google Docs).

Angličtinu na komunikativní úrovni.

Co nabízíme:

Přátelský a usměvavý kolektiv, ve kterém si navzájem pomáháme a radíme.

Příjemné pracovní prostředí v klidné lokalitě Prahy 6 se spoustou služeb v blízkém okolí. Tramvajová zastávka navíc přímo před vchodem!

Drobné občerstvení na pracovišti.

Firemní akce.

Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu.

Pevnou pracovní dobu od 9:00 do 17:30hod.

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete motivační dopis, ve kterém uveďte, proč právě v naší společnosti, na této pozici, chcete pracovat. Těšíme se!

Společnost
FAMEDIA Group, s.r.o.
Adresa
Bělohorská 245/71, Praha – Břevnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Asistent v médiích, reklamě, PR, Office Manager, Recepční, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

FAMEDIA Group, s.r.o., Jana Szabóová