CeramTec Czech Republic s.r.o. jako součást mezinárodního koncernu CeramTec je dodavatelskou a prodejní organizací v oblasti vyspělých keramických výrobků se sídlem v Šumperku. U nás v CeramTecu pracujete s jedním z fascinujících materiálů naší doby – s pokročilou technickou keramikou. Tento materiál je použitelný od automobilového průmyslu až po lékařskou techniku a letecké technologie.

Lean Specialista

Co vás čeká

  • Identifikace slabých míst a optimalizace výrobních procesů v souladu s výrobním programem společnosti, požadavky zákazníka a platné právní legislativy,
  • zavádění metod štíhlé výroby napříč organizací,
  • návrh projektů pro zlepšování procesů a provádění kontroly realizovaných projektů,
  • tvorba layoutu a optimalizace materiálového toku,
  • úzká spolupráce s LEAN specialistou v závodě a také s kolegy v rámci koncernu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ technického směru, obor průmyslové inženýrství výhodou,
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive výhodou),
  • znalost metodik štíhlé výroby a jejich aplikace v praxi (5S, TPM, KANBAN, SMED atd.),
  • znalost OEE, CIP,
  • znalost projektového řízení a řízení změn,
  • znalost vizuálního managementu a průmyslových standardů,
  • znalost a praktické užití statistických metod,
  • aktivní znalost anglického jazyka,
  • velmi dobrá znalost MS Office (práce s daty, tvorba prezentací, MS teams),
  • znalost práce v AutoCadu,
  • velmi dobré komunikativní a prezentační dovednosti,
  • samostatnost a kreativita, organizační schopnosti, časová flexibilita,
  • řidičský průkaz sk. B.

Co vám můžeme nabídnout

  • Odpovídající a motivující mzdové ohodnocení,
  • možnost profesního růstu,
  • 13. plat,
  • 1 týden dovolené navíc,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • zvláštní bonus za přítomnost,
  • systém Cafeterie – 4000 Kč na rok,
  • příspěvek na stravování přímo ve společnosti,
  • sílu a stabilní zázemí společnosti CeramTec Czech Republic, s.r.o.

Společnost
CeramTec Czech Republic, s.r.o.
Adresa
Žerotínova 2827/62, Šumperk
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CeramTec Czech Republic, s.r.o., Zuzana Kondělková
+420 608 826 319