Globální firma hledá prodejce nových patentovaných zdravotnických prostředků pro domácí i globální trh na externí spolupráci i z domova s výjimečným výdělkem a možností podílů na výsledcích prodeje. Možná interní spolupráce na pracovišti Praha – Chodov.

PRODEJCE zdravotnických prostředků

Zaměření prací: Jedná se zejména o akvizici unikátních zdravotnických prostředků, určených pro osobní použití i pro zdravotnická zařízení se zaměřením na monitorování srdeční činnosti a předcházení kolapsových stavů.

Náplň práce

  • Vyhledávání a kontaktování nových zákazníků v ČR i zahraničí
  • Jednání se zdravotními pojišťovnami
  • Jednání s výrobci a distributory zdravotnických prostředků
  • Zpracovávání nabídek včetně technických podkladů
  • Sledování dění na trhu

Požadujeme

  • Zkušenost s exportním prodejem, včetně marketingu
  • Zkušenosti z oboru zdravotnických prostředků výhodou
  • VŠ/SŠ ekonomického zaměření (s výhodou znalosti v oblasti elektroniky)
  • Komunikativní znalost AJ
  • Samostatnost, odpovědnost a agilní přístup k práci

Nabízíme

  • Mimořádné finanční podmínky s vysokým podílem na prodeji
  • Vysoké výdělky na pohotovostních zakázkách - v přepočtu až 1000 Kč/hod.
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost částečného úvazku
  • Možnost spolupráce na ŽL
  • Nástup ihned

Společnost
FUTURE PRODUCT DESIGN akciová společnost
Adresa
Hvožďanská 2053/3, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

FUTURE PRODUCT DESIGN akciová společnost, Petr Zdřálek, Karel Švamberk
234 374 531