Jsme mezinárodní společnost zaměřující se nejen na marketingový výzkum a nové technologie, ale i na trénink a konzultační činnost. Snažíme se být zvídaví, inovativní a neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty.

Zaměstnáváme mladé talenty a zkušené profesionály, kterým zabezpečujeme profesionální zázemí a možnost růstu v naší společnosti. Dáváme možnost každému jedinci vyniknout a zaměřit se na oblast, v které se cítí nejlépe.

Momentálně hledáme kolegu na pozici:

Koordinátor online výzkumů

Co budete dělat?

  • Koordinovat sběr dat prostřednictvím online panelu či klientských databází;
  • nastavovat, vést projekty a navrhovat nejlepší možná řešení šitá na míru potřebám každého projektu;
  • dohlížet na sběr dat, kontrolovat elektronické dotazníky a zajišťovat kontakty prostřednictvím interních databází;
  • komunikovat a spolupracovat s ostatními týmy na mezinárodních projektech;
  • podílet se na rozvoji panelů (kampaně, FB stránky …).

Co očekáváme?

  • Orientaci v datech a schopnost řešení problémů;
  • pokročilou znalost anglického jazyka (min. B2, slovem i písmem);
  • pokročilou znalost Excelu a ostatních MS produktů;
  • základní znalost SQL výhodou;
  • samostatnost a spolehlivost při plnění zadaných úkolů;
  • přirozenou zvídavost.

Co Vám nabízíme?

  • Práci na HPP v největší výzkumné agentuře v ČR;
  • možnost podílet se na zajímavých projektech pro české i zahraniční klienty;
  • know how jedné z největších agentur, práci s využitím nástrojů a best-in-class metodologií vyvinutých v Ipsosu;
  • odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity;
  • pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům);
  • možnost osobního i profesního růstu a dlouhodobé spolupráce;
  • nástup možný od srpna 2021.

Chcete nás lépe poznat a podívat se, jak se u nás žije a pracuje? Pak mrkněte na náš profil na Welcome to the Jungle!

Společnost
IPSOS s.r.o.
Adresa
Na příkopě 859/22, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Marketing, Technika a vývoj, Project Manager, Marketingový výzkum, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IPSOS s.r.o., Petra Cveková