Podílejte se s námi na výrobě jogurtů, jogurtových nápojů a smetanového sýru pro spotřebitele v celé Evropě! Získáte zkušenosti s výrobním potravinářským provozem a stanete se součástí rostoucího týmu se stabilním zázemím americké společnosti Schreiber. Pro náš tým v benešovském výrobním závodě hledáme nové posily!

VEDOUCÍ TÝMU ÚDRŽBY - potravinářská výroba

Náplň práce:

  • Plánování a organizace provozní údržby
  • Vedení týmu údržby výrobních zařízení
  • Neustálé zlepšování procesů a postupů vedoucí k minimalizaci prostojů výrobní i nevýrobní technologie
  • Provádění analýz poruchovosti, navrhování a implementace nápravných opatření pro snížení poruchovosti
  • Koordinace činností ve skladu náhradních dílů s potřebami výroby
  • Koordinace a realizace technických zásahů interních zdrojů i externích dodavatelů
  • Správa a opravy budov
  • Příprava podkladů a spolupráce na realizaci investic
  • Správa systému technické dokumentace a aktualizace podkladů
  • Plánování a u odborných školení podílení se na realizaci školení pro svůj tým

Požadavky:

  • Zkušenost na obdobné pozici 3-5 let
  • Zkušenost s vedením menšího týmu
  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalosti anglického jazyka
  • Spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, psychická odolnost
  • Flexibilita a nápaditost při zlepšování procesů
  • Výborné organizační a plánovací schopnosti

Nabízíme Vám:

  • Pracovní prostředí plné výzev a prostoru pro zlepšení
  • Plný pracovní úvazek
  • 40 hod./týdně, jednosměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • Výběr z benefitů Flexipass v hodnotě 12 000,- Kč/rok
  • Roční bonus 9 % dle výsledků hospodaření firmy
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance v hodnotě 12.700 – 45 800,- Kč
  • Ochutnávka a konzumace našich výrobků dle interních pravidel
  • Závodní stravování
  • Nástup IHNED

Společnost
Schreiber Czech Republic s.r.o.
Adresa
Konopišťská 905, Benešov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Potravinářství, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Revizní technik, Technik potravinářské výroby, Servisní technik, Technik výroby, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Schreiber Czech Republic s.r.o., Kateřina Čeňková
778 522 514