Horton International Czech s.r.o. je celosvětově působící firma, která poskytuje svým zákazníkům kvalitní služby v oblasti vyhledávání středního a vyššího managementu, lidských zdrojů a rozvoje společnosti.

Ředitel společnosti

Našim klientem je společnost se zakázkovou výrobou speciálních strojírenských dílů.

Region: Vysočina

Náplň práce

  • Řízení výrobní společnosti tak, aby svými výsledky dosáhla spokojenosti klientů, zaměstnanců i okolí.
  • Pozice je v první fázi hodně spjata s výrobou, budete řešit strategické úkoly ve výrobě, organizovat a optimalizovat prostředky tak, aby byla dosažena maximální výrobní a organizační efektivita.
  • Podílet se na vypracování strategického plánování a zároveň zajišťovat operativní efektivnost společnosti.
  • Řídit tým podřízených osob, převezmete zodpovědnost za jejich motivaci, vzdělávání, ohodnocení a tím i za výkon.

Pozice vyžaduje

  • VŠ vzdělání ideálně technického směru.
  • Zkušenost na vedoucí pozici se zodpovědností za vedení technických nebo výrobních týmů a celé organizace.
  • Výbornou schopnost oboustranné komunikace a prezentace, znalost angličtiny.
  • Výrazné manažerské dovednosti a vůdčí schopnosti, pragmatický přístup, orientace na cíl.

Nabídka zaměstnavatele

  • Motivační podmínky odpovídají náročnosti dané pozice (mzda, bonus, podpora při relokaci, auto atd.).

Společnost
Horton International Czech s.r.o.
Adresa
kraj Vysočina
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 100 000 – 140 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výkonný ředitel, Výrobní ředitel/manažer, Technický ředitel/manažer, Provozní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Horton International Czech s.r.o., Marcela Mayerová
Aksamitova 1, 779 00 Olomouc, Česká republika
+420 602 788 884