Hledáme profesionály, kteří mají zkušenost s komunikací s novináři, umí skvěle psát, vyhmátnout podstatu věcí, práce je baví a milují navazovat a udržovat vztahy s klienty, s novináři a případně i s influencery.

Patříme mezi větší agentury v oblasti Public Relations. Klienti si našich lidí váží, dávají jim důvěru, svobodu a spoléhají se na jejich profesionalitu. A každý profesionál je u nás velmi dobře finančně ohodnocen.

Specializujeme se na komunikaci produktů, služeb a vytváření dobrého jména našich klientů, media relations jsou hlavní náplní naší práce. Nepracujeme pro stát a politiku, setkáváme se s vizionáři na straně klienta, na straně médií komunikujeme s těmi nejlepšími, kteří udávají trendy. Respektujeme naše klienty, oni nás a my se respektujeme navzájem.

Nabízíme:

  • Příjemné prostředí v dosahu metra C - 500 metrů,
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Hlavní pracovní poměr
  • Fixní plat se štědrým bonusovým systémem
  • Jistotu a stabilitu firmy, která působí na trhu 27 let
  • Možnost rychlého pracovního růstu talentovaných zaměstnanců
  • Individuální (nikoliv skupinová) výuka cizích jazyků s rodilými mluvčími dle výběru
  • Individuální kondiční jízdy
  • Vzdělávání a rozvoj v oboru

Životopis s fotografií zasílejte e-mailem. Váš životopis bude v následujících 10 pracovních dnech posouzen odpovědným pracovníkem. Jestliže se Vaše kvalifikační předpoklady budou shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat. Pokud od nás neobdržíte do stanoveného termínu žádnou zprávu, omlouváme se, ale hledáme někoho jiného.


Informace o pozici

Společnost
Botticelli,spol. s r.o.
Adresa
Nad spádem 640/18, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Asistent v médiích, reklamě, PR, Specialista PR, Novinář, publicista, redaktor, Tiskový mluvčí, Editor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.