Malá, stabilní společnost Linden Electro s.r.o., hledá posilu do obchodního oddělení. Zabýváme se komplexními dodávkami strojních a elektro materiálů. Specializujeme se na dodávky v rámci naší skupiny společností a zahraniční klienty.

Pracovní náplň:

- Tvorba dokumentů dle zadání (nabídky, objednávky, zálohové faktury, technické listy).

- Evidence zakázek do informačního systému.

- Rozpočtování a kalkulace.

- Příprava podkladů pro celní export.

- Komunikace s odběrateli a dodavateli na denní bázi.

Co od Vás očekáváme:

- Chuť a motivaci pracovat v týmu a profesionálně se podílet na chodu obchodního oddělení.

- SŠ nebo VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením výhodou.

- Komunikační znalost anglického jazyka.

- Dobrou znalost programů MS office.

- Spolehlivost a týmovou orientaci.

- Analytické myšlení a učenlivost.

Co Vám rádi na oplátku poskytneme:

- Solidní platové ohodnocení (úvazek HPP).

- Kancelář na Praze 10, Hostivař.

- Veškeré zázemí, zaškolení a potřebné nástroje k práci.

- Týden dovolené navíc.

- Příspěvek na stravování v naší kantýně v areálu.

- Příspěvek na dopravu.

- Firemní mobilní tarif.

- Velice přátelský přístup.

Pracovní místo je připravené, těšíme se na Vaše životopisy.

Ps. Budete-li šikovní a budete se chtít dále rozvíjet, rádi Vám nabídneme další kariérní postup v rámci obchodního oddělení.

Společnost
Linden Electro s.r.o.
Adresa
U továren 770/1b, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 42 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Vrcholový management, Analytik prodeje, Nákupčí, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Project Manager, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Linden Electro s.r.o., Dmitrij Lipovskij
774 720 004