Výrobce a distributor produktů pro lékárny, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu, v jejímž portfoliu jsou značky s výraznou televizní podporou, jako jsou Ocutein, Hemostop, Priessnitz, Elasti-Q, Clavin, ArginMax, Mentholka, Thermolka, Liquido, DonnaHAIR a další, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT/KA

Náplň práce:

- návštěva lékáren v rámci přiděleného regionu

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání

- obchodní talent, schopnost umět se prosadit

- tvůrčí schopnosti, časovou flexibilitu

- znalost práce na PC

- řidičský průkaz skupiny B

- zkušenosti z oblasti FMCG i farmaceutického trhu výhodou

 Nabízíme:

- zajímavou práci na ŽL ve společnosti s profesionálním zázemím

- motivující finanční ohodnocení

- služební automobil i pro soukromé využití

- mobilní telefon

- tablet

Nástup:

- dohodou

Místo výkonu práce (okres): Pardubice, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Trutnov, Jičín, Nymburk, Semily, Jablonec nad Nisou, Liberec, Mladá Boleslav.

Společnost
Simply You Pharmaceuticals a.s.
Adresa
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Pardubický kraj
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel