Naše společnosti ESCAPE CONSULT, spol. s r.o. se již od roku 1998 zabývá vedením účetnictví a poskytováním daňového poradenství ve smyslu zákona 523/1992 Sb. V rámci spolupráce klientům nabízíme pečlivou správu jejich ekonomické agendy a veškerých daňových záležitostí. Spolupracujeme s celou řadou významných výrobních a obchodních společností, přičemž našim klientům poskytujeme kvalitní služby po celé České republice i na Slovensku.

Rád/ráda pracujete s čísly a komunikujete s lidmi? Baví Vás hledat řešení a dotahovat věci do konce? Potřebujete, aby Vaše práce měla smysl? Zajímáte se o daňovou a účetní legislativu? Hledáte možnost, jak se dál profesně rozvíjet? Přidejte se k nám. V současné době rozšiřujeme náš tým v brněnské kanceláři a hledáme kolegu/kolegyni na pozici finanční účetní.

Pracovní náplň:

vedení účetnictví v souladu s českými účetními předpisy (mimo mezd)

zpracování měsíčních a ročních závěrek

úzká spolupráce s klienty

komunikace s úřady v záležitostech našich klientů

Co požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

komplexní orientaci v účetní a daňové problematice

praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky

vynikající znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, účetní systémy)

samostatný a zodpovědný přístup k práci

spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, loajalitu a chuť učit se novým věcem

orientace v účetním systému POHODA, znalost AJ a řidičský průkaz skupiny B výhodou

Co nabízíme:

příjemné pracovní prostředí

možnost profesního rozvoje

firemní benefity – mobilní telefon, stravenky, občerstvení na pracovišti, kurzy angličtiny, vzdělávací kurzy, teambuildingové aktivity, příspěvek na životní/penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou/sport/kulturu/volný čas, možnost částečného home office

HPP (40 hod./týdně)

pracovní smlouvu na dobu neurčitou

nástup ihned případně dohodou

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Holandská 859/3, Brno - Štýřice, příp. Kuřim

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Společnost
ESCAPE CONSULT, spol. s r.o.
Adresa
Holandská 859/3, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Služby, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

ESCAPE CONSULT, spol. s r.o., Anděla Heráková
543 423 131