Jsme slovenská společnost, která od roku 2004 působí na trhu manipulačních prvků sloužících pro přepravu prefabrikovaných výrobků.

Požadujeme:

• SŠ vzdělání (se stavebním zaměřením výhodou)

• Praxe ve stavebnictví podmínkou

• Výborné komunikační a organizační schopnosti

• Příjemné vystupování, flexibilitu, samostatnost a aktivní přístup

• Ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu

• Uživatelskou znalost práce na PC

• Řidičský průkaz skupiny B s praxí podmínkou

• Bydliště v regionu Moravy

Pracovní náplň:

• Každodenní komunikace a osobní návštěvy u zákazníků v rámci svěřeného regionu

• Udržování a prohlubování kontaktů a dobrého jména společnosti na trhu

• Reporting a vyhodnocení návštěv u zákazníků

Nabízíme:

• Práci pro prosperující, dynamicky se rozvíjející výrobní společnost

• Zajímavé finanční ohodnocení

• Služební vozidlo

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: region Morava/Slovensko

Pracovní poměr: dohodou

Společnost
KONTAKT - SK, s.r.o.
Adresa
Slovensko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Project Manager, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví, Technolog ve stavebnictví, Přípravář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

KONTAKT - SK, s.r.o., Pavol Najdek
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.