LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu. Již od svého založení v roce 1994 prochází LIKOV s.r.o. obrovským růstem a v růstu pokračuje.

Hledáme specialistu pro produkty zejména v oblasti zateplování budov, který bude úzce spolupracovat s marketingovým a obchodním oddělením, bude zodpovědný za správu produktových dat a technických dokumentů.

Náplň práce:

  • Vytváření a správa produktové databáze, produktové dokumentace (produktové listy, technické listy, certifikáty, výkresová dokumentace)
  • Spolupráce na vývoji a inovaci výrobků
  • Organizace, kontrola, monitoring a dodržování legislativního rámce při uvádění nových výrobků na trh
  • Certifikace produktů
  • Sledování vývoje legislativy a technických norem
  • Úzká spolupráce s marketingovým a obchodním oddělením
  • Prezentace produktů formou odborných článků
  • Poskytování technické podpory obchodnímu oddělení, zákazníkům
  • Vzdělávání externích zákaznických skupin, školení zaměstnanců
  • Vytváření technické podpory projektantům, součinnost s projektanty při zařazování výrobků do projektů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ, ideálně se stavebním zaměřením
  • Zkušenosti v oboru min. 3 roky
  • Znalost výrobků a technologický postupů zejména v zateplování
  • Technický přehled
  • Psaný projev na vysoké úrovni
  • Organizační schopnosti, samostatnost
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

Výhodou:

  • Cizí jazyk

Proč pracovat právě u nás a čeho si naši zaměstnanci cení?

  • Jsme česká rodinná společnost s letitou tradicí, která nabízí dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • Nabízíme kariérovou a příjmovou příležitost
  • Notebook, mobilní telefon
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní jídelna, výběr z 5 jídel denně, příspěvek na oběd
  • Pololetní prémie
  • Roční prémie
  • Čtvrtletní bonus
  • Jazykové kurzy

Místo výkonu práce: Kuřim

Nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu o pozici zašlete Váš životopis.

Společnost
LIKOV s.r.o.
Adresa
Blanenská 1859/14, Kuřim
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Technik, Technik ve stavebnictví, Technolog ve stavebnictví, Přípravář, Vývojový technolog, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel