LOM PRAHA s.p., významný podnik českého ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu do oddělení vývoje.

VÝVOJOVÝ MECHANIK - ELEKTRO

Náplň práce:

* výroba kabelových svazků a nového elektro a radiovybavení letecké techniky dle výkresové dokumentace či pod vedením konstrukce;

* instalace kabelových svazků a nového elektro a radiovybavení do letecké techniky;

* spolupráce s technologem při tvorbě technologické dokumentace a podkladů pro změny v konstrukci;

* spolupráce na přípravě dokumentace pro převedení prototypové výroby na sériovou;

* oživení, přezkoušení a seřízení elektro a radiovybavení;

* odstraňování a vyhledání závad na elektro a radiovybavení dle výkresové dokumentace;

* spolupráce při zkouškách nových zástaveb na letecké technice.

Co od Vás očekáváme?

* U/SŠ elektrotechnická (obor avionika výhodou);

* praxe na obdobné pozici vítána;

* znalost letecké konstrukce a speciálních leteckých systémů;

* alespoň pasivní znalost anglického jazyka, ruský jazyk výhodou;

* kreativní a proaktivní přístup k zadaným úkolům;

* samostatnost a zodpovědnost;

* znalost a zájem o letectví vítán.

Co Vám můžeme nabídnout?

* zajímavou pracovní příležitost v letectví;

* možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj;

* zaměstnanecké výhody;

* odpovídající mzdové ohodnocení.

 Nástup dohodou.

Místo výkonu práce Praha 9 - Kbely.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Mladoboleslavská 1093, Praha – Kbely
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Kvalita a kontrola jakosti, Technika a vývoj, Elektromechanik, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.