SALTEK je česká společnost s 25 lety historie, specializující se na vývoj a výrobu ochran před přepětím. Naše výrobky chrání elektrická a elektronická zařízení v napájecích sítích nízkého napětí, v datových sítích, v průmyslovém měření a regulaci a telekomunikacích. Máme vedoucí postavení na trhu v České republice a významně exportujeme na světové trhy. Velmi nám záleží na našich firemních hodnotách a kultuře a na tom, aby se u nás lidem dobře pracovalo. Šikovné kolegy rádi podpoříme v jejich rozvoji. Pojďte mezi nás!

Technolog výroby

Do našeho týmu přivítáme nového kolegu či kolegyni na výše uvedenou pracovní pozici.

Náplň práce:

  • Vedení agendy technologických postupů a kusovníků
  • Zavádění nových technologií, výrobků a pracovních postupů
  • Vylepšování technologických procesů a pracovních postupů při zlepšování efektivnosti výroby
  • Normování pracovních úkonů a pracovišť
  • Vedení agendy dokumentů souvisejících s výrobním procesem (BOZP, ZKP, návody k obsluze,..)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ strojírenského nebo elektrotechnického zaměření
  • Velmi vítaná zkušenost s technologií výroby (ideálně v elektro výrobě, nejlépe v oblasti montáží)
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost SAP výhodou
  • AJ na mírně pokročilé úrovni (emailová komunikace)
  • Samostatnost, důslednost, operativnost
  • Administrativní schopnosti
  • ŘP sk. B - aktivní řidič (výhodou)

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující společnosti
  • Mzdového ohodnocení dle praxe a vzdělání
  • Program zaškolení
  • Profesionální a přátelský kolektiv
  • Práci na plný úvazek
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Každoroční navýšení mzdy
  • Odměnu za odpracovaná léta ve společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Programy péče o zaměstnance (vitaminový program, kulturní akce, ad.)

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete naše požadavky, zašlete prosím v odpovědi svůj strukturovaný životopis a motivační dopis, obojí v českém i anglickém jazyce.

Společnost
SALTEK s.r.o.
Adresa
Drážďanská 561/85, Ústí nad Labem – Krásné Březno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Technolog v energetice, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.