Jsme poradenská společnost působící v oblasti farmacie a zdravotnictví, sídlící pár kroků od Stromovky na Praze 6. Pracujeme s klienty z ČR i zahraničí, zejména s farmaceutickými společnostmi a poskytovateli zdravotních služeb. Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici interního právníka - juniora. Podstatnou část naší práce tvoří právo klinického hodnocení léčiv a zdravotnické právo a zejména vyjednávání smluv v této oblasti (v českém a anglickém jazyce).

 Náplň práce

  • příprava a vyjednávání smluv o klinickém hodnocení
  • rešerše a stanoviska zejména v oblasti zdravotnického práva a ochrany osobních údajů
  • zajišťování právní agendy společnosti

Požadujeme

  • ukončené právní vzdělání / 4. a 5. ročník PF
  • výborná znalost AJ a ČJ (schopnost tvorby a překladu smluvních textů)
  • dobrá znalost MS Office (zejm. Word)
  • pečlivost, spolehlivost a smysl pro detail
  • přátelské vystupování, proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem
  • zbytek vás naučíme

Nabízíme

  • zkušenosti v atraktivním oboru farmacie a zdravotnictví
  • příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu
  • dlouhodobou spolupráci
  • 5 týdnů dovolené + 5 sick days
  • občerstvení na pracovišti
  • na základě dohody možnost zkráceného pracovního úvazku/částečné práce z domova
  • nástup dle dohody

Společnost
Pharmservice s.r.o.
Adresa
V sadech 15/4, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pharmservice s.r.o., Silvie Rážová