STV GROUP a.s. je nadnárodní společnost patřící k leaderům v oblasti military technologies s dlouholetou tradicí. Disponuje vlastní výrobou zejména velkorážové munice a ručních zbraní. Mezi civilní aktivity patří strojírenská výroba, vývoj, výroba a distribuce průmyslových trhavin; vrtné a trhací práce; obchod železných a neželezných kovů; zábavní pyrotechnika a investiční činnost.

Kontrolor kvality dodavatelů a výroby

Holding STV INVEST a.s. hledá pro společnost FENIX Protector s.r.o., která se zabývá výrobou batohů, vest a dalšího taktického vybavení pro armádu, policii a příslušníky dalších bezpečnostních složek, vhodného kandidáta na pozici Kontrolor kvality mezinárodních dodavatelů.

Náplň práce:

  • mezioperační a výstupní kontrola
  • kontrola kvality u dodavatelů a ve výrobě
  • analýza neshod a navrhování opatření
  • tvorba reklamačních protokolů
  • předávání zpráv a reportů

Co požadujeme?

  • praxe v oděvním průmyslu podmínkou
  • zkušenost z řízením kvality dodavatelů
  • ochota cestovat (Evropa, Asie)
  • SŠ/VŠ
  • vyjednávání, komunikační dovednosti
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost anglického jazyka výhodou

Co nabízíme?

  • práci v rozvíjející se české společnosti
  • kvalitní zaškolení vyráběných produktů
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • práce se zajímavým sortimentem
  • nástup možný ihned

Společnost
STV GROUP a.s.
Adresa
Nový Knín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

STV GROUP a.s., Alena Dundáčková
725 154 916