Marius Pedersen a.s. je přední společností v České republice zabývající se moderními metodami hospodaření se všemi druhy odpadů a dalšími komunálními službami.

TECHNIK ÚDRŽBY

V současné době hledáme pro dceřinou společnost PAPKOV s.r.o. kolegu na pozici:

Požadujeme:
- dobrý fyzický stav
- smysl pro zodpovědnost
- řidičský průkaz skupiny C výhodou
- zkušenost se svařováním nebo vyhláška č. 50 je velké plus
- samostatnost, manuální zručnost

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- práci ve stabilní společnosti zabývající se zpracováním a svozem druhotných surovin v Praze a středních Čechách
- možnost profesního růstu a zvýšení kvalifikace (rozšíření řidičského oprávnění na C, C+E – hrazeno zaměstnavatelem)
- odpovídající mzdové ohodnocení
- práci v jednosměnném provozu
- po každém odpracovaném roce valorizace mzdy
- hradíme pojištění odpovědnosti za škody způsobené při výkonu povolání

Náplň práce:
- opravy a údržba v rámci areálu
- opravy a úpravy strojů, zařízení společnosti (lisovací technika)
- provádění preventivní a prediktivní údržby
- příprava vozů na STK
- zámečnické práce

Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Místo pracoviště: Praha 10 - Strašnice, V Korytech č. ev. 179, PSČ 100 00

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis prostřednictvím odpovědi na tuto pracovní nabídku.
Kontaktní osoba: Vojtěch Handrych, tel.: 734 411 443

Společnost
Marius Pedersen a.s.
Adresa
V korytech E179, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Firemní akce, Vzdělávací kurzy, školení, Sleva na firemní výrobky/služby, Mobilní telefon
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.