Požadujeme

Prev-Centrum, z.ú. přijme do programu ambulantní léčby psychologa, ideálně s praxí v adiktologii nebo v psychoterapii. Požadujeme minimálně započatý kurs Psycholog ve zdravotnictví, praxe v oboru a psychoterapeutický výcvik je výhodou.

Nabízíme

Nabízíme práci v dynamickém týmu, podporu vzdělávání, možnost profesního rozvoje, platové ohodnocení odpovídající vzdělání a praxi. Dále nabízíme možnost zařazení do předatestační přípravy. Nástup: 10/2021, Úvazek 1,0 event. zkrácený úvazek 0,8.

Náplň práce

Individuální vedení případů (adiktologické poradenství, psychologické poradenství, psychoterapie, psychodiagnostika, sociální práce, administrativa), event. skupinová či rodinná terapie pod supervizí, porady, supervize, týmová spolupráce na koncepčních úkolech.

Vybrané zájemce pozveme na osobní pohovor.

Společnost
Prev-Centrum, z.ú.
Adresa
Meziškolská 1120/2, Praha – Břevnov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 35 000 – 42 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace