Nezisková organizace Amalthea (pobočka Chrudim) přijme do svého týmu poskytujícího sociálně-právní ochranu dětí a sociální služby ohroženým rodinám s dětmi na území Pardubického kraje pracovníka/pracovnici úklidu na zkrácený pracovní poměr (0,4 úvazku / 16 hodin týdně). Nástup možný od 1. 9. 2021 nebo dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Pracovní doba pondělí až pátek nebo dle domluvy.

Pracovní pozice je vymezena pouze pro osoby se zdravotním postižením. Abychom Vás mohli zařadit do výběrového řízení, napište přímo do životopisu, že tuto podmínku splňujete.

Náplň práce:

  • pravidelný úklid kancelářských prostor, zasedacích místností a předškolního klubu
  • luxování, vytírání podlahy, utírání prachu, úklid nádobí a ostatní úklidová činnost
  • dezinfekce prostor a vybavení
  • pomoc při úklidu interiéru aut

Požadujeme:

  • status OZP přiznaný ČSSZ
  • schopnost samostatné práce
  • pečlivost a spolehlivost
  • aktivní přístup k práci
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenost v oblasti úklidu výhodou

Nabízíme:

  • práci v zavedené neziskové organizaci s dlouholetou tradicí
  • práci s flexibilní pracovní dobou (úklid v ranních nebo odpoledních hodinách dle domluvy a Vašich možností)
  • zajímavou, různorodou a smysluplnou práci v příjemném pracovním prostředí,
  • 25 dnů dovolené

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis.

Po vyhodnocení doručených poptávek budeme kontaktovat vybrané uchazeče telefonicky nebo e-mailem pro sjednání termínu osobní schůzky.

Společnost
Amalthea z.s.
Adresa
Městský park 274, Chrudim – Chrudim IV
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Uklízečka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Amalthea z.s., Markéta Půhonová
466 302 058