Vedoucí projektů GIS

Co vás čeká

Jsme malá, dynamicky rostoucí firma, známá mezi zákazníky výbornou kvalitou odvedené práce. Nyní hledáme nového projektového manažera a vedení pro náš realizační tým. Pokud máš dobré organizační schopnosti, dokážeš motivovat lidi, máš pozitivní přístup a orientaci na výsledek, rádi tě mezi sebou uvítáme.

Na tobě bude vedení pracoviště. Budeš řídit práci pětičlenného týmu, komunikovat se zákazníky, jezdit na terénní měření, zpracovávat dokumentaci, vytvářet mapové výstupy a dohlížet na kvalitní zpracování - za podpory vedení firmy a zkušených kolegů. Také se budeš podílet na vývoji naší mapové aplikace.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- organizační schopnosti a pozitivní přístup, orientace na výsledek a kvalitně odvedenou práci

- vzdělání s.š.+ praxe nebo v.š. v oblasti Geografických Informačních Systémů (GIS), geodézie, regionální geografie nebo podobné. Zkušenosti s GIS, práce s mapou, prostorovými daty, mapovým softwarem, vektorizace.

- znalost QGIS (nebo podobné), word, excel, základy práce s DB

- řidičský průkaz B.

Výhodou bude, pokud budete mít

- zkušenost s pasportizací obecního majetku, územního plánování, urbanistiky. Dále práce s GPS anténou a zkušenosti se sběrem dat v terénu.

Co můžeme nabídnout

Pokud si Tě vybereme, budeš součástí mladého a příjemného kolektivu, který svoji práci odvádí efektivně a kvalitně. Záleží nám na spokojenosti zákazníků i všech členů našeho týmu.

- stabilní zázemí, osobní přístup, sdílení informací,
- různorodá a zajímavá práce,
- možnost občasného home office (po zkušební době),
- osobní ohodnocení dle výkonů, mimořádné odměny,
- příspěvek na penzijní připojištění / penzijní spoření,
- cestovní náhrady,
- odborná školení,
- jídelna a posilovna v budově,
- služební telefon.

Společnost
ATOMICON s.r.o.
Adresa
Stupkova 952/18, Olomouc – Nová Ulice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 31 000 – 40 200 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Produktový manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

778 402 967