Co budete dělat?

Aktivní kontaktování klientů a nabídka obchodních příležitostí.
Telefonický kontakt se zákazníky či potenciálními zákazníky.
Kontaktování potenciálních klientů a domlouvání schůzek obchodníkům .
Velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost navázat vztah po telefonu, umět pokládat otázky ale i naslouchat.
Příjemného mluveného projevu bez vad řeči.
Zkušenosti z call centra nebo obchodní činnosti (akvizice, nabídky, osobní jednání s firmami).
Ruský jazyk na úrovni C1/C2.
Český jazyk na komunikativní úrovni.

Co Vám můžeme nabídnout na oplátku?

Práci na HPP.
Benefity finanční, platební podmínky: 2 položkový platební systém - fixní plat 30 000 + flexibilní
složka – dle odvedené práce 0 – 3000 EUR
Moderní pracovní prostředí.
Zaškolení - školení probíhá přímo na call centru, neodevzdáváme tě do rukou školitelů - teoretiků.
Náš lektor je součástí našeho týmu a je ti k dispozici nejen během školení.

Nepodporujeme zaměstnanecké karty.

Společnost
Mirnock, s.r.o.
Adresa
Pražákova 1008/69, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Ruština (Výborná) nebo Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 36 000 – 54 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Account Manager, Marketingová komunikace, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

+420 778 706 241