Znáte letecké předpisy? Jste schopen pracovat v prostředí rychlého leteckého světa?

LOM PRAHA s.p., významný podnik s více než 100-letou tradicí českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu do týmu:

VEDOUCÍ PRO CIVILNÍ LETECTVÍ

Náplň práce:

* budete zajišťovat a metodicky řídit aplikace předpisů, postupů a procesů v oblasti civilního letectví a krizových situací;

* budete odpovídat za provozní zabezpečení a vybavení letiště dle platné legislativy;

* budete zpracovávat předepsané dokumenty a administrativu související s provozem letiště;

* budete navrhovat nápravná opatření a aktualizovat dokumenty pro civilní letectví;

* budete se podílet na zpracování podkladů pro fakturace za letištní poplatky;

* budete komunikovat s příslušnými úřady a státními institucemi, např. s ÚCL, ODVL, leteckými společnostmi a provozovateli;

* budete plnit povinnosti vedoucího stanoviště RADIO poskytováním informací dle předpisu L11.

Co od Vás očekáváme?

* ukončené středoškolské vzdělání, zaměření na leteckou dopravu je pro nás výhodou;

* znalost leteckých předpisů (L11, L14, zákon č. 49/1997 Sb., o civilním letectví);

* výhodou je všeobecný průkaz radiotelefonisty letecké pohyblivé služby;

* praktické zkušenosti min. 5 let v oblasti civilního letectví;

* středně pokročilá znalost anglického jazyka;

* uživatelská znalost práce s PC – MS Office;

* samostatný a zodpovědný přístup k práci;

* komunikační a organizační schopnosti;

* spolehlivost, odpovědnost;

* zájem o letectví vítán.

Co Vám můžeme nabídnout?

* zajímavou pracovní příležitost v oboru letectví;

* můžete se aktivně podílet na chodu oddělení;

* možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj;

* ostatní pracují 40 hodin týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden;

* zaměstnanecké výhody (např. stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, benefitní systém Cafeterie, dotovaná karta MultiSport, sick day);

* odpovídající mzdové ohodnocení;

*příjemné pracovní prostředí v motivujícím kolektivu.

Nástup ihned nebo dohodou.

Místo výkonu práce letiště Přerov.

Chcete nám ukázat, že na jste to právě vy, koho hledáme?

Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Na Letišti 406/147, Bochoř
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Strojírenství, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel