LOM PRAHA s.p., významný podnik se 100-letou tradicí českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu na Letiště Přerov:

ENERGETIK

Náplň práce:

* zajišťuje provoz a běžnou údržbu energetických zařízení letiště (elektro, voda, plyn, kanalizace);

* zabezpečuje provádění oprav energetických zařízení pracovníky údržby a dodavatelskou formou;

* zabezpečuje pravidelné zákonné prohlídky energetických zařízení;

* zpracovává bilance spotřeby energií, vytváří podklady pro fakturaci nájmu a energií;

* zabezpečuje pravidelné revize ručního elektrického nářadí a drobných elektrospotřebičů;

* odborně řídí pracovníky ve funkcích provozní elektrikář, instalatér - topenář, strojník VH zařízení, strojníky - topiče;

* spolupodílí se společně s elektrikářem na opravách elektro.

Co od Vás očekáváme?

* úplné středoškolské vzdělání (vyučení) - elektro, praxe elektro min. 3 roky;

* nutná uživatelská znalost práce na PC;

* vyhláška ČUBP č. 50/78 Sb. §6;

* orientace v oblasti platné legislativy;

* schopnost zabezpečení provádění zákonných prohlídek a revizí energetických zařízení (elektro, voda, plyn, kanalizace);

* odbornost, rozhodnost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost;

* řidičský průkaz B.

Co Vám můžeme nabídnout?

* stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí;

* odpovídající platové ohodnocení po zapracování;

* možnost profesního růstu;

* 5 týdnů dovolené, 3 sick days;

* ostatní pracují 40 hodin týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden;

* zaměstnanecké benefity v sociální oblasti.

Nástup ihned nebo dle dohody.
Místo výkonu práce letiště Bochoř.

Chcete nám ukázat, že jste to právě vy, koho hledáme?

Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Na Letišti 406/147, Bochoř
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Energetik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.