Vždy jsi chtěl být ten nejlepší? Výhra je důvod, proč ráno vstáváš? Nesnášíš být ten druhý? U nás za to budeš bohatě odměněn.

Expert přes komunikaci s klienty - Olomouc

Chceš chodit do práce rád a s úsměvem?
Chceš si vydělat adekvátně svému výkonu? Chceš se stát profesionálem? Máš rád nové výzvy?

Pokud je odpověď na tyto otázky ano, tak na co ještě čekáš?

Náplň práce:

  • práce se svěřenou databází, vedení agendy klientů společnosti
  • účast na obchodních jednáních
  • úzká spolupráce se zkušenějšími členy týmu
  • účast na školeních, sebevzdělávání
  • komunikace s potenciálními klienty
  • marketingové kampaně cílené na klienty
  • administrativní činnost

Co tě bude čekat:

  • kolektiv, který ocení Tvé úsilí a práci
  • příjemné moderní pracovní prostředí s dobrou dopravní dostupností
  • teambuildingové akce
  • firemní klubovna
  • občerstvení na pracovišti
  • široká nabídka benefitů (Multisport karta, odborné semináře a vzdělávací kurzy)

Požadujeme:

  • zvládat různorodé situace s úsměvem
  • výbornou znalost českého jazyka
  • dobrý mluvený projev
  • uživatelská znalost PC, pečlivost
  • reprezentativní komunikační schopnosti, samostatnost
  • chuť se vzdělávat
  • práce je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Zaujala Tě naše nabídka? Pošli nám svůj životopis.

Společnost
Broker Investment, s.r.o.
Adresa
Horní náměstí 371/1, Olomouc
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 46 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Finanční poradce, Makléř, Obchodní zástupce, Pojišťovací poradce, Pracovník call centra, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.