V prodeji a servisu přístrojů, instrumentů pro oftalmologii a ORL patříme mezi nejsilnější hráče na českém a slovenském trhu. Jsme tu už 30 let. Hlavní obor činnosti je prodej a servis přístrojů a spotřebního materiálu především pro oftalmologii na základě výhradního zastoupení více jak 25 předních zahraničních výrobců.

Medicínský reprezentant - obchodní zástupce

V prodeji a servisu přístrojů a nástrojů pro oftalmologii a ORL patříme mezi nejsilnější hráče na českém a slovenském trhu. Jsme tu už 30 let a hledáme nového kolegu a posilu do našeho obchodního týmu.

PRODEJ ZDRAVOTNICKÝCH PŘÍSTROJŮ DO SOUKROMÝCH AMBULANCÍ V ČECHÁCH

Motivační dopis pro budoucího kolegu/kolegyni

Dobrý den,

už to je 30 let od založení značky CMI a podařilo se nám toho už hodně. V prodeji a servisu přístrojů a nástrojů pro oftalmologii a ORL patříme mezi nejsilnější hráče na českém a slovenském trhu. Byli jsme při první operaci katarakty metodou fakoemulzifikace (pomocí které se dnes provádí asi 160.000 očních operaci ročně) díky níž vidí pacienti svět jasnější a v plných barvách. Byli jsme i při první implantaci kochleárního implantátu, díky kterému mohou nejen novorozenci, ale i dospělí lidé s vrozenou vadou, opět objevovat nové zvuky světa kolem nich. Stali jsme se lídrem na českém a slovenském trhu v prodeji systémů OCT (optická koherentní tomografie). Rádi se setkáváme s novými šikovnými lidmi, osobnostmi, se kterými dokážeme splnit všechny požadavky našich zákazníků a kolegů v plné míře.

Hledáme kolegu do našeho obchodního týmu pro prezentaci, instalace, zaškolování a prodej zdravotnické techniky, který se nebojí práce, má chuť pracovat v maximálním nasazení a jde si za svým cílem. Člověka, který se dokáže starat o své zákazníky, dokáže si s nimi vytvořit pozitivní obchodní až přátelský vztah. Má rád jízdu, nebojí se cestovat, rád by procestoval a poznal regiony Čech a dokáže ujet až 50 000 km ročně.

Hledáme člověka, který dokáže dělat vlastní rozhodnutí, umí si samostatně pomoci v krizových situacích a pracovat pod časovým tlakem. Obchodníka, který nepochybuje o tom, že náš zákazník je náš pán a že vztahy se budují na základě splněných slibů. Nebojí se žádné práce, ať už jde o základní práci s interním CRM systémem až po uzavírání obchodů s obchodními partnery. Moderní technologie mu nejsou cizí a zdravotnické prostředí je mu blízké. Chce nám být kolegou na 100% úrovni, pracovat s námi a prožívat s námi náš každodenní pracovní zápal, a když bude třeba tak i podat pomocnou ruku kolegům z obchodního týmu. Hledáme člověka, který má rád svou práci a ráno vstává s pocitem, kdy se těší do práce, dokáže sledovat svou agendu a hlavně nezapomene na nic, co není dokončeno na 100%.

Pokud máš pocit, že tento motivační dopis byl určen právě Tobě, pošli nám svůj životopis s fotografií i motivačním dopisem, tentokrát určeným pro nás, a rád se setkám v našich kancelářích, kde Ti řeknu více o naší firmě.

Branislav Kriška

Výkonný ředitel CMI pro Slovensko a Českou republiku


Informace o pozici

Společnost
CMI s.r.o.
Adresa
Jihočeský kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Středočeský kraj
kraj Vysočina
Hlavní město Praha
Karlovarský kraj
Liberecký kraj
Plzeňský kraj
Ústecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.