Advokátní kancelář tdpA - Trojan, Doleček a partneři, se sídlem v Praze, patří mezi nejvýznamnější advokátní kanceláře působící na českém trhu.

Zkušený tým právníků tdpA poskytuje právní poradenství ve všech tradičních právních oborech, jakými jsou právo občanské, obchodní a trestní, ale i v řadě specifických oborů, jako je právo telekomunikací či sportovní právo.

Mezi klienty tdpA patří nejen velké nadnárodní a národní korporace, ale i klienti z řad soukromé i veřejné sféry.

Staňte se naší kolegyní či naším kolegou a doplňte náš tým na pozici:

RECEPČNÍ | ASISTENTKA

Náplň práce:

  • zajištění hladkého chodu recepce, správa zasedacích místností
  • administrativní činnosti – evidence pošty, kurýrních zásilek, kopírování, skenování, zajištění ubytování, letenek, kancelářských potřeb, nápojů apod.
  • vedení a administrace datových schránek
  • koordinace dalších administrativních činností v českém a anglickém jazyce
  • komunikace se správou budovy, úklidovou firmou
  • evidence dodavatelských faktur, vedení docházky
  • asistence při organizaci klientských seminářů a jiných firemních eventů

Nabízíme:

  • zázemí renomované advokátní kanceláře
  • moderní kancelářské prostory s vynikající dopravní dostupností
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • atraktivní finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Očekáváme:

  • znalost práce na PC – MS Office (zejména Word, Excel, Outlook)
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou
  • příjemné vystupování, profesionalitu, pečlivost a zodpovědnost
  • vynikající organizační a komunikační schopnosti, schopnost řešení více úkolů najednou
  • předchozí praxe v administrativě či na obdobné pozici výhodou

Těšíme se na Vaše strukturované životopisy v českém a anglickém jazyce a následné osobní setkání.

Společnost
Trojan, Doleček a partneři, advokátní kancelář s.r.o.
Adresa
Na strži 2102/61a, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Služby, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Office Manager, Recepční, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Trojan, Doleček a partneři, advokátní kancelář s.r.o., Lucie Cyprová
270 005 533